Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen lesz a 3 éves kislányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz a 3 éves kislányomnak, ha elválunk?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul élünk, állandóan beszólogat a férjem, sokszor már én is neki, veszekszünk, arrogáns, kötekedő a kapcsolatunk. Nagyon össze kell szednünk magunkat, hogy szépen viselkedjünk egymással. Bennem is sok hiba van, de benne is. Nem akarom már őt. De a kislányom szereti, ragaszkodik hozzá. Emellett még félek is, hogy hogyan fogom tudni egyedül nevelni, kevés pénzből, kocsi nélkül, apa nélkül. De ez sem jó neki, mert a kislány már veszekszik, kötekszik. Félek. Nem tudom mi lesz?
2012. márc. 11. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

jobb lesz neki. Mindkettőtöknek a jobb oldala marad neki.

alányod találkozhat vele amennyit akar

2012. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Keresni fogja, sivárabb lesz a kis élete, én nem tudok egyedül szórakoztató lenni. S végtelenül sajnálom, mert azt szerettem volna, ha egy boldog családja lett volna. De a párom erre nem alkalmas. Igyekezett, de zavarom a jelenlétemmel, a kislányt szereti, de idegesíti, ha többet csinál (például ha ugrálna rajta a kislány, elzavarja, hogy"Na, lerúgod a vesémet," stb. Már azért leviszi sétálni, de mi már nem tudunk szebben viselkedni egymással. Ha igen, az csak megjátszás és végtelenül fárasztó. Nem megy. Anyuék és a szülei előtt aranyos velem, ők el sem hiszik, hogy mi bajom, de itthon még azért is morog és goromba, mert megkérem reggel valamire. A kislányomnak meg egyedül nem tudok megadni semmit sem. Sem családot, sem testvért, sem anyagiakban, sem elvinni nem tudom kocsival sehová. Én sem vagyok egy folyton nevetgélős fajta, kész unalom lesz mellettem az élete. hiányozni fog neki az apja, de én már nem tudom ilyen bunkóságban leélni az életem.
2012. márc. 11. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jobb neki. Igaz,hogy a veszekedések rossz hatással vannak rá. De az apja nagyon hiányozni fog neki. Akkor is,ha sűrűn találkoznak.

Nektek kellene rendbe tenni a házasságotokat. Akár egy családterápia segítségével.

2012. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válásotok a kisebbik rossz.

El nem bírok képzelni milyen érzés neki, amikor hallja a szüleit veszekedni.

2012. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy anya csak akkor tud boldog családi otthont varázsolni a gyerekének, ha ő maga is boldog. Ha nem tudjátok rendbe hozni a házasságot, akkor lépni kell. Nálunk is állt a bál, azóta normalizálódott a helyzet, hogy férjem elköltözött. Viszont mi megegyeztünk a rugalmas láthatásban, eddig normálisan meg tudtunk egyezni minden alkalomban. Ez a gyerekeknek is jobb, mintha állandóan veszekednénk meg dühöngenék miatta.
2012. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Amiket leírtál.. hú de mennyire mi magunk jutott róla eszembe. Annyi talán a különbség, hogy nekem 3 éves kisfiam van. Jó ideje vívódok, hogy mi legyen és mindent megpróbáltam már, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatot, viszont azt érzem, hogy ez a próbálkozás egyoldalú. Így meg eleve halott ügy, mert ehhez két ember kell. Tanácstalan vagyok és remélem -a kisfiam miatt is- hogy mielőbb sikerül megoldást találni. Nálunk az a legnagyobb probléma, hogy párom semmit nem tesz és nem is akar tenni a kapcsolat jobbá tételében, viszont külön lenni sem akar. Ő kényelmesen elvan így és semmilyen irányba nem hajlandó mozdulni ebből. Én meg nagyon sokszor elmondtam már, hogy sajnos nekem viszont ez így nem jó. Talán nem hiszi el vagy csak nem akar róla tudomást venni.

Sajnálom a Ti rossz helyzeteteket is. Munkád van? Lakás? Anyagilag biztosan lennétek a kislányoddal kettesben?

2012. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Mintha a mi életünkről írtál volna.Annyival rosszabb a helyzet,hogy már a gyerekek előtt sem tudunk viselkedni,na meg egyre jobban durvul a férjem. Már úgy vagdosott utólag is mint egy rongybabát,a pici fiam végig nézte,ekkor mondtam azt,hogy többet soha nem látják ezt.15 éves rossz kapcsolatot fogok lezárni,de talán még menthető a 3 éves kislányom durvasága. Inkább szűkösen éljünk,mint egész életében szenvedjenek a gyermekeim felnőtt korukra,mert azt hiszik az a normális,hogy kiabálunk,veszekedünk,esetleg verekedünk nap,mint nap. Én is félek,de vannak barátaim,lesznek barátaim és a legfőképpen MEG KELL OLDANOM AZ ÉLETÜNKET. Kizárólag ez éltet,hogy NYUGODT OTTHONT teremtsek neki.Fel a fejjel,csak előre nézz!Légy optimista.
2012. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

7# válaszoló vagyok újra.

Még annyit,hogy persze hogy nem tudsz nevetni,de majd egyszer újra fogsz,a gyerekednek te vagy a levegő, a víz, a minden.Attól ne félj,hogy jobban szereti az apukáját,a gyerekek nem tudnak megkülönböztetni szeretet,gondolom csak extrém esetekben és ha nagyobbak.Miden jót!

2012. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!