Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bírói gyakorlat tarásdíjnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírói gyakorlat tarásdíjnál?

Figyelt kérdés

Magas, kiemelkedő keresetnél minden esetben kőbe van vésve a 20%?

Hallok ilyet is, olyat is.


2012. márc. 5. 18:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Mikor jön már el az az idő amikor nem ilyen esetlenek írkálnak ide. Akik azt nézik, hogy a másikat hogyan húzzák le, egy gyermek nevében. Ne is haragudj. de nekem van elegem ezekből a süket kérdésekből. Annyit olvasni itt, hogy sok. Sokkol amikor a gyermek nevében le akárják húzni álltalában a gonosz , rossz férjet. Ha jól tudom a németeknél volt anno a márka idelyében egy összegben meghatározva, ha jól tudom 500 márka volt.
2012. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem törvényszerű. Jobban jársz, ha te ajánlasz a bíróságnak egy fix összeget. Hány éves a gyerek? Fiú!lány?
2012. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Csak annyi tartásdíjat ítélnek meg,ami a gyerek eltartásához szükséges. Ritka esetben,ha nagyon gazdag körülmények között éltek,akkor valamivel magasabb tartásdíjat ítélnek meg.

A gyerek eltartása nem csak az apa kötelessége,hanem az anyáé is. Neki is hozzá kell járulnia a költségekhez. A tartásdíj NEM az anyag megélhetésére szolgál.

2012. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs:nem anyag,hanem anya.
2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja , ez nagyon is igaz. Nem az anyuci megélhetését szolgálja ha nem a gyermekét. Anyuci ne ebből akarjon megélni. Ja meg annyit kapol majd, hogy egész életedben ne kelljen dolgozni. Szerintem a voltod csak reménykedik abban, hogy ne sokáig legyen, hogy ne kelljen dolgoznod.
2012. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Elsö válaszolónak. Apa vagyok. 2 gyermekünk van, bíróság ideiglenes intézkedésben ítélt meg gyermekenként 60.000 ft-ot. Nem a bíróság őtlete volt ez hanem mi ajánlnttuk fel ezt az összeget ügyvédemmel. Bíróság jóváhagyta. Feleségem nem nyugszik bele, folyamatosan fellebbez,és kéri az újabb ideiglenes int.t. Bíró már ötödjére utasítja el feleségemet. 120-120ezer ft-ot szeretne feleségem.
2012. márc. 5. 18:57
 7/21 A kérdező kommentje:
Tehát jelenleg 120ezer ft-ot fizetek 2gyermekünk után. A kérdésem arra irányul ha közeleg a per vége lehet olyan tényező ami miatt a bíróság a végleges ítéletében helyt adna majd a 240ezer ft-os igénynek?
2012. márc. 5. 19:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ötször elutasították, nem hiszem, hogy most megítélik neki. Feltéve ha nem történt változás.
2012. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Semmi változás nem történt, nincsenek komolyabb betegségek sem. Különóra van, de azt beleszámították a tartásdíjba. Tehát magam sem tudok jelenleg olyan tényezőt ami indokolná a dupla összeget.
2012. márc. 5. 19:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Akkor úgy gondolom, nem fogják neki megítélni.


Amúgy ő dolgozik? Jól keres? Nem vesztette el a munkáját, nem csökkent a fizetése?

2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!