Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim válni akarnak. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim válni akarnak. Hogy működik?

Figyelt kérdés
A jelenlegi lakhelyünk apám háza.. még mielőtt még szüleim összeköltöztek..Most apám aval "fenyegetőzik" egy sms láttán hogy kitesz engem és anyámat is..Amióta együtt élnek, szinte csak anyám keres pénzt, vett apámnak és saját magának is kocsit, felújította a házat..A vagyonokat hogyan osztják el?Kidobhatja simán anyámat és engem a házból?
2012. febr. 22. 20:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

igazából szerintem nem vagyunk bejelentve, sőt ő se..

mármint a ház még nagyapám nevére íródott, azóta meghalt de nem lett átírva..

2012. febr. 22. 21:14
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem teheti. Ki kell hívni a rendőrséget, megmutatjátok a lakcímkártyát, utána ők elbeszélgetnek apukátokkal.

Én se tudtam kirakni a férjem csak úgy egyszerűen.

2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi van a lakcímkártyádon? Azt csak tudod...
2012. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. A ház apád tulajdona ( ha a házasságkötés elött már az övé volt) marad

2. A házasság alatt ráköltött összeg meg az ez idö alatt szerzett vagyontárgyak közös szerzeménynek számitanak, (függetlenül attól, hogy kinek mennyi volt a jövedelme, söt ha az egyik félnek egyáltalán nem volt, az sem érdekes), ez az érték felezödik.

3. Ha ott laktok, akkor oda vagytok bejelentve, ezért kidobni nem tud.

2012. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!