Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van e joga a ferjemnek ellenor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e joga a ferjemnek ellenorizni hogy beveszem-e a gyogyszert?

Figyelt kérdés

Valofelben vagyunk ket pici babaval az egyik meg szopik, a masik 2eves.Ferjem valopert inditott amelyben keri a gyamsagot a gyermekek felett, tolem meg tartasdijat kovetel.Ram akarja bizonyitani hogy "nem vagyok jol" ami sikerult is neki mikor egyszer meg terhesen orditoztam vele,felvette es mindenkinek lejatszotta.Azt bezzeg a pszihologus figyelmen kivul hagyta ,hogy mi volt a veszekedes oka, lenyeg az hogy megalapitotta a szules utani depressziot es felirt gyogyszert.Az ugyvedem javaslatara elfogadtam a kezelest.

Az igazsag az, hogy tudom hogy nem vagyok depresszios, csak nagyon duhos, mert a fejem allandoan molesztal lelkileg megalaz, serteget, iranyitani akar, megtiltott dolgokat, bezart a lakasba, ugy viselkedett velem mintha a cseledje volnek es ebbol lett elegem.Elmentem egy pszihologushoz akinek elmeseltem es megallapitotta hogy csaladon beluli leki eroszak aldozata vagyok es a ferjemet ki kell vizsgalni.De akkor a ferjem is elment ugyan ehhez a pszihologushoz akinek lejatszotta azt a felvetelt ahol kiabalok es atallt az o partjara.

Most kozosen valasztottunk egy pszihologust akiszinten a ferjemmel szimpatizal, mivel talan o fizet, de mikor egyedul mentem hozza akkor a partomra allt es kerte hogy a ferjem vesse ala magat egy szemelyisegi teszten amt en is megcsinaltam ,de a ferjem erre nem hajlando!Vajon mitol fel? Talan hogy kiderul, hogy pszihiopata.

Egyepkent mindenki elott mezes-mazos benyalizos tipus, es igy jol manipulall az emberek fele, mindenki elhisz neki minden hazugsagott, elottem hazudik, mert van ez hogy nekem men hisznek?

Amikor kijelentettem hogy nem erzem magam depressziosnak hanem nagyon merges vagyok amiert a ferjem nem segit semmit ,allandoan kritizal es magalaz azt mondta a doki hogy a depresszio igy is jelentkezhet, harag formajaban! Felhaborito!

A lenyeg az hogy tegnap kezdtem a gyogyszeres kezelest es a ferjem mellettem allt amig beszedtem.Szerencsere kijatszottam es amikor nem vette eszre beledobtam a mosogatoba, ugyanis eszem agaba sincs bevenni.A kerdesem az hogy mit csinaljak, van e joga a ferjemnek rameroltetni a gyogyszert es ellenorizni?


2012. febr. 14. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
64%
Csak mert a te párod bipoláris volt, nem lesz mindenhol a nő a hibás.
2012. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
20%
A 13.00 hozzászólónek adok teljes mértékben igazat.
2012. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem az engedélyével vette fel, az még aligha számít a személyiségi jogok megsértésének, de valóban nem lehet felhasználni bizonyítási eljárásokban.


Másfelől a gyógyszert szedni kellene, ha másért nem, hogy kitisztuljon a fejed, és át tudd gondolni a dolgokat.

2012. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
81%
Ki az az ökör @llat, aki egy szoptatós anyának antidepresszánst ír fel, és az a másik, aki kényszerítené rá, hogy azt be is vegye?
2012. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
81%
A felvételt meg lehet, hogy a doki elfogadja bizonyítékként, a bíróságon viszont tudni fogják, hogy nem hiteles. Ugyanis a férjed eleve tudta, hogy felvételt készít, tehát neki elég volt egy előző vitát tovább gerjeszteni ahhoz, hogy te azt mondd, amit mondtál. Amíg olyan dolgot nem tudnak rád bizonyítani, amivel tevőlegesen ártottál volna a piciknek vagy magadnak, addig megeheti a felvételét a férjed, semmire nem megy vele. Majd a bíróság rendel el pszichiátriai vizsgálatot mindkettőtöknek, na ott mondja a férjed, hogy ő nem veti alá magát. És jól gondolod, ott téged is meghallgatnak, és nem fognak beteg emberként kezelni, csak azért, mert a férjed ezt állítja rólad.
2012. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

Koztudott hogy az antidepresszansok 100emberbol csak 5-nel hatasos a tobbinel a mellekhatasok miatt artalmas!

A gyogyszeripar meg a mai GLOBALISTA tarsadalom erdekeit szolgalja minden eladott gyogyszer!

A nepessegcsokkentesrol mar hallottatok!?

2012. febr. 14. 13:31
 17/62 anonim ***** válasza:
79%
nincs joga ellenőrizni! A te döntésed nem az övé
2012. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, ne tetézd ezt összeesküvés elméletekkel...
2012. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:
13.38-nak A fold aze aki megdolgozza!
2012. febr. 14. 13:42
 20/62 anonim ***** válasza:
85%
Most vagy apuka ült a géphez, vagy...
2012. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!