Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van e joga a ferjemnek ellenor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e joga a ferjemnek ellenorizni hogy beveszem-e a gyogyszert?

Figyelt kérdés

Valofelben vagyunk ket pici babaval az egyik meg szopik, a masik 2eves.Ferjem valopert inditott amelyben keri a gyamsagot a gyermekek felett, tolem meg tartasdijat kovetel.Ram akarja bizonyitani hogy "nem vagyok jol" ami sikerult is neki mikor egyszer meg terhesen orditoztam vele,felvette es mindenkinek lejatszotta.Azt bezzeg a pszihologus figyelmen kivul hagyta ,hogy mi volt a veszekedes oka, lenyeg az hogy megalapitotta a szules utani depressziot es felirt gyogyszert.Az ugyvedem javaslatara elfogadtam a kezelest.

Az igazsag az, hogy tudom hogy nem vagyok depresszios, csak nagyon duhos, mert a fejem allandoan molesztal lelkileg megalaz, serteget, iranyitani akar, megtiltott dolgokat, bezart a lakasba, ugy viselkedett velem mintha a cseledje volnek es ebbol lett elegem.Elmentem egy pszihologushoz akinek elmeseltem es megallapitotta hogy csaladon beluli leki eroszak aldozata vagyok es a ferjemet ki kell vizsgalni.De akkor a ferjem is elment ugyan ehhez a pszihologushoz akinek lejatszotta azt a felvetelt ahol kiabalok es atallt az o partjara.

Most kozosen valasztottunk egy pszihologust akiszinten a ferjemmel szimpatizal, mivel talan o fizet, de mikor egyedul mentem hozza akkor a partomra allt es kerte hogy a ferjem vesse ala magat egy szemelyisegi teszten amt en is megcsinaltam ,de a ferjem erre nem hajlando!Vajon mitol fel? Talan hogy kiderul, hogy pszihiopata.

Egyepkent mindenki elott mezes-mazos benyalizos tipus, es igy jol manipulall az emberek fele, mindenki elhisz neki minden hazugsagott, elottem hazudik, mert van ez hogy nekem men hisznek?

Amikor kijelentettem hogy nem erzem magam depressziosnak hanem nagyon merges vagyok amiert a ferjem nem segit semmit ,allandoan kritizal es magalaz azt mondta a doki hogy a depresszio igy is jelentkezhet, harag formajaban! Felhaborito!

A lenyeg az hogy tegnap kezdtem a gyogyszeres kezelest es a ferjem mellettem allt amig beszedtem.Szerencsere kijatszottam es amikor nem vette eszre beledobtam a mosogatoba, ugyanis eszem agaba sincs bevenni.A kerdesem az hogy mit csinaljak, van e joga a ferjemnek rameroltetni a gyogyszert es ellenorizni?


2012. febr. 14. 12:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
54%
Nincs hozzá semmi joga! A te 'érdeked' az ő álláspontja szerint, hogy bevedd.
2012. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
93%
Az engedélyeddel vette fel a veszekedéseteket??
2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen nehéz is probálj mindig nyugodt és kiegyensúlyozptt maradni. Ne engedd hogy kihozzon a sodrodból, bizonyísd be mindenkinek hogy neked nincs semmi bajod, teljesen egézséges vagy és nincs szükséged gyógyszerekre sem.
2012. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem adtam ra engedelyt hogy felvegyen de megtette.Ezert feljelenthetem!?
2012. febr. 14. 12:40
 5/62 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes, mert hivatalosan nem vehetik számításba a házilag készült hangfelvételeket, ugyanis azok lehetnek szerkesztettek is. Nagyon gyanús, hogy a kedves férjed igen sok mindenkit lefizetett. Rágalmazásért feljelentheted.
2012. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adtál engedélyt a felvételekre, akkor legjobb tudomásom szerint sérti a személyiségi jogaidat és nem használhatják fel bizonyítékként. Erre mondjuk ne vegyél mérget, mert én így tudom, de érdemes utána nézni.
2012. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Beismertem, hogy a felvetelel rolam keszult, de azt a tudtom nelkul keszitette.A birosagig meg el sem jutottunk, de ha ott is erre hivatkozna akkor fellebbezhetek?
2012. febr. 14. 13:03
 8/62 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem felhasználható, hisz a tuzlajdonközösségben és a életközösségen belül készült igy arra engedélyt nem kell külön kérnie, a másik ok ami miatt vélhetően neki adnak igazat a gyerekek védelme, fentállhat ugyanis a veszélyeztetés is ami a depresszió alatt irányodból érkezhet.

Magyarul nem érzi bizonságban a gyerekeket.

2012. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
70%

Emberek! Kik vagytok, hogy velemenyt formaljatok egy ilyen ugyben?


A kerdezo leirta az O oldalat. Nyugodt lelkiismerettel a partjara alltok?


Ferfi vagyok, igen. Volt mar bipolaris, depresszios a parom.


Nem sok kellett, hogy on- es kozveszelyes legyen. En keves voltam ahhoz, hogy segitsek, orvosokhoz fordultam. Szerencsere voltak neha tiszta pillanatai is, igy megertette, hogy az O erdeke is ezt kivanja.


Ha a Ti erositesetekre, igazolasotokra, hogy a ferje a szemetlada, ragad majd kest es mit szoltok majd? Utolso csepp lehettek abban a bizonyos poharban es bizony neha ennyi pont eleg.


De ezt sose tudjatok meg, csak ideirtok valamit, a felelosseg erzes nelkul. A kerdezoben meg dolgozik tovabb az indulat. Jogosan vagy sem.

2012. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

Az 5/8 ra a szakértő megállapítja a felvétel hiteleségét, igy az a biróság előtt teljes értékű tárgyi bizonyíték.

A férjének nincs joga ellenőrizni vagy erőltetni a gyógyszer szedését, de ez mást is okozhat, mert ebben az állapotban történő gyögykezelés elutasításást a gyámügyesek máskép látják.

2012. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!