Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy ilyen megkesere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen megkeseredettséget hozott elő belőlem a szüleim válása?

Figyelt kérdés
Felnőttként (25 évesen)éltem meg, ahogy szüleim házassága csődbe megy. Igazából Apu hagyta ott Anyut egy másik nő miatt. Anyut otthagyta a kistestvéreimmel, ráhagyta a házat, meg mindent és lelépett. Nagyon kiborultam ettől, ennek már több, mint egy éve amúgy. Nem tudom, hogy emiatt-e, de egyszerűen nem vágyom se párkapcsolatra, se arra, hogy családom legyen. Egyedülálló nőként élem az életem, nem tudok szerelmes lenni és iszonyatosan cinikus lettem a házasság és a család értékeivel szemben. Utálom magam, hogy ennyire megkeseredett lettem! Normális ez, hogy így kikészültem ettől??? Hogyan tudnék ebből kilábalni?
2012. jan. 1. 03:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sajnos hogy a gyerekek egy életen keresztül fogják érezni .. őket is megcsalták . őket is becsapták mert valóban őket is ..mint több válaszoló írja ,

hogy nincs mit tenni el kell fogadnia az apád döntését ..

Nehezen fog menni .


Én hasonlóan jártam mint édesanyád .

Nekem 2 gyerekem van aki velem él.

( tanultak , abba kellet hagyni és munkát keresnek , jelenleg alkalmi van )

Az apja nekünk nem hagyott itt mindent , inkább vitt és évekig minket meglopott oly finoman , és ravaszul ,átjátszott mindent .

Egyik kezével elvett a másikkal osztott morzsákat hogy jónak tűnjön , most egy másik családot támogat, hangoztatja is , vállalkozását , szeretetet , és ő ott boldog .

A válás beadása után közölte a 2 gyerekemmel telefonon , hogy nem akarja tartani velük tovább a kapcsolatot .

Nincs szüksége rájuk és nem is akar majd rájuk hagyni semmit.

Ezek a gyerekek rajongtak az apjukért , elfogadták olyan apának amilyen volt , nem lehet érteni mit miért tesz .

A köd , ?de már régen van rajta ez a köd és nem hiszem hogy felszáll.

A lényeg itt és most a csalódás , a szülőkben , mert nem tudták megtartani a családi fészket .

..én arra törekedtem és ezután is ( nem tudom meddig ) vallom és hiszem , megbocsájtani a legnagyobb erény, bármi történt hozhat az élet furcsaságokat , készek legyenek megbocsájtani és elfogadni az apjukat , azzal érvelt az apjuk egy élete van azt szeretné jól élni .. ez a fülükbe cseng és fáj hisz a gyerek is szeretne hozzábújni , átölelni , tanácsot kérni , együtt kirándulni stb..


Sírj ahányszor csak jól esik , majd töröld le a könnyedet és ha nem megy akkor is mosolyogj ..

gyászold meg az elvesztést , állítólag az élet valamivel kompenzálja ..

2012. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!