Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszakapjuk a pénzt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakapjuk a pénzt?

Figyelt kérdés
A férjem válni akart tőlem, be is adta a keresetet, de a második tárgyaláson visszavontuk közösen a válást. Visszakapjuk a pénzt, az illetékbélyeg árát? Ha ő mégis meggondolja újra magát, benyújthat újra keresetet? Vagy csak egy adott idő után?
2011. dec. 29. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem kapjátok vissza, és ha újra beadná újra fizetni kéne.

Bármikor új keresetet adhat be.

2011. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha én a Déli Pályaudvaron megveszem a vonatjegyet Pécsig, de Kelenföldön leszállok, akkor visszakapom a jegy árát? Ha esetleg később megint Pécsre akarok menni, akkor kell majd jegyet vennem?
2011. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ugye érted... a 2.-at
2011. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem kapjátok vissza, az illetékbélyeggel az eljárás költségeit fizettétek, az meg elkezdődött, hiszen volt már egy tárgyalás. Az már senkit nem érdekel, hogy ti közben meggondoltátok magatokat.
2011. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A második szépen megfogalmazta neked.

és milyen igaza van..(nem is tudom hogy gondoltad az egészet kérdező)

2011. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!