Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ez elég ok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elég ok a válásra? A férjem már kb.3 éve nem dolgozik, csak néha van alkalmi munkája. De sokszor még ezek után sem kapja meg a pénzt ami járna neki. (Legalábbis ő ezt állítja! )

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon elegem van ebből a helyzetből. Van 3 gyerekünk, akiket szeretnék tisztességesen felnevelni. Tudom, hogy a válás után sem lenne több pénzem, de legalább őt nem kellene eltartanom
2011. dec. 13. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A válásra nem kellenek különösebb okok, ha úgy gondolod, beadod a válást. Ha valamelyik fél válni akar, akkor ott válás lesz, tök mindegy, mit akar a másik.
2011. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak egy ok..Ha válni akarsz akkor teljesen mindegy hogy az ok hogy nincs melója vagy nem fürdik..Akkor is válni akarsz..

Ha szeretnéd a férjedet akkor nem lenne ok hogy nincs melója..

(én is 3 évig munka nélkül voltam,de eszünkbe sem jutott hogy ezért elváljunk,mert ettől függetlenül szeretjük,támogatjuk egymást..


Szóval hanem akarsz a férjeddel élni már,akkor nem kell okokat keresned.Elválsz és kész.

2011. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2011. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nekem ez már elég ok lenne a válásra...
2011. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha 3 évig munkanélküli lenne a férjem és csak az én fizetésemből élnénk, az még nem gond, hiszen jóban-rosszban... De ez csak akkor igaz, ha ő ez alatt a 3 év alatt az energiája nagy részét munkakeresésre fordította. Ha minden nap több száz helyre jelentkezett a takarítótól kezdve a vezérigazgatóig minden elképzelhető helyre és pozícióra válogatás nélkül. Ebben az esetben mellette állnék és támogatnám, gond nélkül eltartanám.

Viszont ha az elmúlt éveket csak végig lébecolta és csak úgy alibiből elment dolgozni pár napra, valamint munka után még nekem kellett ellátnom a háztartást és a gyerekeket, akkor részemről véget érne a házasságunk. Nincs szükségem egy olyan férjre, akire nem lehet számítani. Ennél már az is jobb, ha nincs mellettem.


Szóval szerintem ez elég ok a válásra.

2011. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és keres munkát? szeretne rendesen dolgozni? csak nem megy? nagyon-nagyon nehéz munkát találni..
2011. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Főleg ez a probléma, hogy nem is keres munkát. Sokszor egész nap a gép előtt ül és játszik. Ez nagyon dühítő, én közben dolgozom, ellátom a gyerekeket, a háztartást, a szüleimnek is segítek, egyedül már nem nagyon boldogulnak. Ő pedig közben semmit sem csinál. Elismerem, hogy nagyon sokat veszekedtem emiatt vele és talán másképp kellett volna, de ha szépen kértem se reagált rá. Tudom, hogy nagyon nehéz munkát találni, de ha akarna tudna dolgozni.
2011. dec. 13. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

tehát elvesztette az állását - depressziós lett, gép-függőségbe menekült, ezáltal elvesztette realitásérzékét? (hasonlóban vagyok)

Szerintem pszichológus segítsége kellene, hogy magához térjen. Hiába kiabálsz vele- az nem fog segíteni -mert a függőség (és a gépfüggőség nagyon nehéz, mint az alkohol- mondják az addiktológusok)

A válás, csak akkor jöhet szóba, ha nem szereted. Mert kihajítod, megy a híd alá, élőhalottnak. Onnan már biztos, hogy nem áll vissza a normális életbe. És nem lesz párod, és a gyerekeknek apja.

Ha szereted- még így is - akkor meg kell próbálni a gyógyulást. Nehéz, de mégis.

2011. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Minél hamarabb el kell válnod, már elég időt kapott arra, hogy változzon ha ennyi nem volt elég akkor mehet ahova akar.
2011. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ildegonda ***** válasza:
100%
Ha 3 éve nem dolgozik, akkor otthon fürdet,főz,mos,takarít,míg a másik dolgozik- nem "gépezik"- nem tudom mit jelent, de sejtem
2011. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!