Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vàlni 1 év utàn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàlni 1 év utàn?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,van egy férjem,egy éve.

És egy közös baby.

Màr nem érzem megam jol ebben a kapcslatban.

Cselédnek érzem magam,sokszor még annak se,inkàbb levegönek.

Tudom,hogy a helyzet nem fog javulni,söt.

Ha elvàlok,akkor hülye vagyok,mert van egy közös kisbaba,és ahhoz neki is joga van.

Ha nem vàlok,akkor szenvedni fogok mig élek.

Mi lenne a helyes döntés.


2009. máj. 18. 11:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolso!

Teljesen igazad van,sajnos:((((((((

2009. máj. 18. 13:28
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod ezt megbeszélni a férjeddel? gondolom próbáltad, de akkor most légy határozottabb. Csak mert úgy meglepődtem, hogy 3 évig együtt voltatok, akkor gondolom jelentetek is valamit egymásnak, nem csak a baba miatt volt ez az egész.
2009. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
63%
Válj el! A baba miatt ne maradj vele. Jobb a gyereknek egy kiegyensúlyozott anyuka melett, mint rossz kapcsolatban lévő szülők között.
2009. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki milyen okos! Kérdezzetek! Ha elválsz, hol fogtok élni? MIből tartod el a gyermekedet? Az utolsó kérdés, ha a bíróság az apának ítéli a gyermeket kibírod e?

Én is elváltam, azt gondoltam,mindent megtettem amit lehet, vártam, két állásom is volt, közös lakás, minden. A vége az lett, hogy a férjem tanukat hozott a bíróságra miszerint egy mocskos k..va vagyok, a gyereket azért szoptattam mert élvezem, stb. köpni nyelni nem tudtam... 5 évig tartó válóper után (melyidő alatt sem adott a férjem egy fillért se a gyerek nevelésébe, aki vendéglátós) megkapta a lakást a férjem, a gyereket és én fizetem a gyerektartást... ennyi. Kinyírtak. Pánikbeteg lettem és fuldokoltam és majd bele döglöttem. A fiam kitűnő tanuló, hiába vittem tanukat, hogy én láttam el, én csináltam mindent, felsőfokon is kicsináltak. Ennyi. Neki volt pénze jó ügyvédre, nekem nem, mert én a gyerekre költöttem.

A tanácsom, nagyon gondolkodj el azon, mit csinálsz. 22 évesen még lehetsz naív, vigyázz. Tanácsot a férjednek is adnak majd. Mit csinálsz, ha addigra összejön egy nővel, aki mindent tud a babádnak biztosítani? Szóval nem olyan egyszerű ez. A munkám mikor kimondták a válást, már 5 éve ugyanaz volt, 140.000 nettóval, gyermekbarát munkahellyel és mégis a vendéglátós férjem kapott mindent.

A családi barátaink mind ellenem fordultak, mert én akartam válni, és nemis azért mert nem adott pénzt, hanem mert nem kellettem neki, mint nő. Fiatal férfi volt a bíró. Pesten. Később kiderült 10 esetből 8-szor apának ítéli a gyerekeket.

Segíthetek, ha gondolod írj privit.

Helyes döntés ebben az esetben nincs. Fel kell készülnöd minden eshetőségre. Én is megegyeztem a férjemmel a válás előtt, csak ő közben meggondolta magát. (anyukája segített neki)

2009. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a körülményeid felvázolásával keress meg egy ügyvédet...
2009. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egy éves volt a kislányom,amikor kiléptem én is a kapcsolatból.Nem bánom.Én is 22 voltam akkor és kár lett volna az időmet,időnket tovább vesztegetni!
2009. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed,hogy helyrehozhatatlan,akkor minél előbb lépj!Én 17 év után lettem olyan bátor,hogy beadtam a válást.Addig meg 4 gyereket szültem,hátha közelebb hoznak minket,hátha jobb lesz a helyzet,hátha megváltozik minden...tévedtem,de semmi nincs későn!!!

Előtted az élet!Ha Te szenvedsz,akkor a gyereked is szenvedni fog!!

2009. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szia! Detto ebben a helyzetben vagyok..22 eves, 1 eve ferjnel csak annyi kulonbseggel, hogy nincs baba es kulfoldon elek....sose gondoltam volna, hogy egyszer meg ennyit fogok szenvedni. Napi szinten vannak orditozasok, veszekedes stb. En nagyon el szeretnek valni de nem lenne hova mennem, szuleimhez nem tudok menni,alberletet nem tudok egyedul
2012. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Es hol romlott meg a kapcsolat egy kapcsolat nem lessz egyik naprol a masikra rossz mindig ketton all a dolog.

Lehet nincs kommikacio intim eggyutlet megbocsajtas alazat.AZ asszonyelet sok elmndassal jar es igen a gyerked es ferjed szolgalod ez a valosag ennel csak rosszabb lessz egyedul.Probald meg rendbehozni a kapcsolatot beszelj rola szeresd a ferjed akkor o is szeretni fog.

2012. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!