Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vàlni akarok, nem tudok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàlni akarok, nem tudok?

Figyelt kérdés

A szituàcio röviden:

Van férjem,ös egy pàr honapos babym.Külföldön élünk.

Nagyon rossz szituàcioban vagyok.

Bàr pàrom nem bànt testileg,mégis nagyon nem jol élek.

Nem ad soha egy forintot,nincs a telefon feltöltve(ha a gyerek beteg lenne,hogy telefonàlnék?

Neki persze elöfizetéses.

Lehord mindenféle ribancnak,disznonak,mert azt mertem mondani,hogy elvàlok.

Azzal fenyeget ha elvàlok,tesz rola hogy utcàra kerüljek,és a gyereket bàrmi àron de elveszi tölem.

Még egy tamponra se ad pénzt,legutobb szégyenemre elkellett lopjam a boltbol,ö ezt tudja,most azzal fenyeget,hogy Isten làta mit tettem,ezért büntetös jàr.

Persze szexet akar ha kedve van,addig fogdos,piszkàl(még ha alszok is)hogy megadom magam.

Külön szobàban alszunk,én a gyerekkel.

Minden nap éjjel elmegy szorakozni,és csak reggel jön haza.

Màr 4 hete nem dolgozik,az orvostol hozza az igazolàsokat...

Én eleve nem dolgozom.

A lényeg hogy otthon senkim sincs,nem tudok hazamenni¨

Nem akarok anyàs csecsemöbe menni,..

Ha itt külföldön elhagyom öt,elvesztem az engedélyem,és a gyerekemét is,amivel elcseszem a gyerekem egész jövöjét.

Otthon nem akarok szociàlis segélyekböl élni,de itt csak akkor lesz papirom,amig vele vagyok,a kislànyt beleörtve.

Mit tegyek?


2009. aug. 19. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valaki olyan ottani ismerősöd, aki befogadna addig, amig valamilyen munkát nem találsz magadnak? Mert azzal az emberrel, akivel élsz, tényleg kínszenvedés lehet együtt élni. Addig semmiképpen ne add be a válást, amíg a babával nem találtok valami megoldást.
2009. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Befogadni lenne aki befogadna,de munka pàr honapos baby mellett nagyon lehetetlen.
2009. aug. 19. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom máshol jobban hatékonyabban védi a törvény a bántalmazott anyákat mint MO-n.

Valaki azt írta múltkor válasznak itt egy kérdésre,hogy kint még egyedül álló anyák is jó anyagi helyzetben vannak,mert annyira támogatja az állam őket,és könnyebb bébivel részmunkaidős munkát is találni.Nálatok nem így van?

A munkahelyedre nem vennének így vissza?

Szörnyű lehet ennyire megalázva élni,így függni egy elmebetegtől.

Remélem találsz megoldást,és el tudsz menekülni tőle.

Sok sikert.

2009. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tàmogatnànak,de mivel nem itteni àllampolgàr vagyok,a papirt azért kaptam mert hozzà mentem férjhez,de ha elvàlok,csak 5 év együtt élés utàn tàmogatjàk a vàlàs utàn a papirjaimat,én meg 1 éve v.ok hàzas....
2009. aug. 19. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy melyik országban élsz - attól függ, hogy milyen a jogi helyzeted, és jobban tudnának neked segiteni.
2009. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!