Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt olyan, aki a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, aki a gyerek miatt nem vált el és nem bánta meg a döntését?

Figyelt kérdés

Nem túl jól működik a házasságunk, kevés figyelmet kapok a férjemtől. Meg is csalt, de azon túl tudnám magam tenni. Mindketten hibáztunk, ellaposodott a kapcsolatunk. Megváltoztak az elvárásaink, igényeink az elmúlt 14 évben. Szeretjük egymást, de már sok minden hiányzik. Igyekeztünk megoldani, de valahogy már nem az igazi. Kicsit vágyok is a szabadságra, az újra, de a gyerekem a legfontosabb. Nekem is elváltak a szüleim és nagyon rosszul éltem meg, talán sohasem tudtam feldolgozni, hogy nem családban nőttem fel.

Tudtok tapasztalatokat írni? Nektek sikerült?


2011. nov. 27. 17:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én a hasonló cipőben járó vagyok :)

Mi újság azóta?

2012. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Hozzászóló!

Sajnos azóta sok minden történt velem.Megismertem valakit, beleszerettem és úgy tünik, hogy babás lettem (védekezés mellett)tőle!! Még nem mondtam meg neki, nem hiszem, hogy repesne az örömtől. Olyan mintha nem is a saját életemet élném! Hogy kerülhettem ilyen helyzetbe?! Most mindennél jobban vágyom a biztonságra, simán visszamennék a lapos, nem jól működő házasságomba, minthogy felneveljek egyedül még egy gyereket...ja, és két különböző apától lenne két gyerkőcöm.:-(

Szóval, én most nem vagyok jó példa az újrakezdésre...

De még jelenkezem, hogy mi lett és Neked pedig szívből drukkolok, hogy úgy alakuljon a sorsod, ahogy Te szeretnéd!

2012. jan. 5. 12:33
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem kell felnevelned egyedül mégegy gyereket, ha nem akarod. Ilyenkor az ember persze hogy megijed. Én biztos nem tartanám meg azt a babát, főleg kb 1 hónapos kapcsolatból, mert annyi lehet ugye? Viszont a rossz házasságba sem mennék vissza. Tudom a bizonytalanság elbátortalanít és olyankor az ember visszamenekülne oda ahol rossz volt, de nem azért mert ott akar lenni, hanem ez a megszokás csupán. Végy nagy levegőt és hozz döntést! Az exeddel milyen a kapcsolatotok jelenleg? Agresszív v idegbeteg is volt veled/veletek? Vagy nyugis békés ember csak iszonyat lusta?
2012. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem volt agresszív, csak "iszonyat lusta", ahogy írtad...

Tisztában vagyok vele, hogy azért csinálnám vissza, mert most eléggé védtelennek érzem magam. Bár amióta külön élünk jó a kapcsolatunk, gyerekre sokkal jobban odafigyel. Sőt! Még rám is. Valahol a szívem mélyén szeretem, annyi mindent megéltünk együtt. Meg hát itt a közös gyerek!

Tudod, én nagyon érzékeny típus vagyok, nem hiszem, hogy fel tudnám dolgozni, hogy elvetettem a gyerekemet...:-(

2012. jan. 5. 20:26
 25/26 anonim ***** válasza:

Ahogy hallom visszahúz a szíved...

Én érdemben nem tudok tanácsot adni, mert én a másik oldalon vagyok jelenleg. Én is átéltem hogy eljöttem tőle, lett volna új életem, de közös gyerek, család, stb-stb és visszajöttem inkább. Bár soha ne tettem volna! Remélem neked jobban alakul, de bíztatni nem tudlak! Légy erős és írd meg mi lett az új pasiva, a babával és veletek!!!

2012. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerencsére nem vagyok terhes, az új pasi nagyon nem akarta volna megtartani.Azért ez bevallom nagyon rosszul esett. Tudod, hogy nagyon korai lett volna, de akkor is fájt, hogy kategórikusan kijelentette, hogy nem. Azt hiszem ezdek kiábrándulni belöle...

A férjem, kedves, figyelmes, de nem nyomul.Szerintem még hagyok időt magamnak, magunknak.Nem tudom igazán...

Te miért bántad meg ennyire? Semmi sem változott? Vagy rosszabb lett?

2012. jan. 13. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!