Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova járnak szórakozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járnak szórakozni, ismerkedni a 40 körüli szinglik?

Figyelt kérdés
Nagyon idétlennek tűnő a kérdés, remélem, hogy nem is lesz élőben szükség a válaszokra. 39 éves fickó vagyok, 13 éve, 26 éves korom óta a jelenlegi párkapcsolatomban. Éppen azon dolgozom, hogy a lány ne hagyjon el. Ha mégis bekövetkezne, akkor az én koromban milyen lehetőségek vannak? Mert 26 éves korom előtt nem volt gáz diszkóba, meg biliárdozni járkálni, meg kertibulikat rendezni vagy haverokhoz elmenni házibulikba. De egy majdnem 40 éves embertől elvileg mást várnának, mint hogy elmenjen diszkóba, meg huszonéves szinten ökörködjön. De mivel az elmúlt 13 évem stabil, de kissé zárkózott volt, nem tudom, hogy mit csinálnék. Ha ott folytatom, ahol előtte abbahagytam, az elég infantilisnek tűnne, de elképzelésem sincs az én korosztályom ismerkedő célú szórakozási szokásairól. (a társkeresőket béna, gáz, ciki lúzer dolognak tartom)
2011. júl. 11. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már. Most vagy a legjobb korban. Huszonéves nő vagyok, tudom mit beszélek.
2011. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nocsak :P

:-)

2011. júl. 16. 18:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Na mondom én, térj már észhez :) Eszedbe ne jusson elkeseredni. Fiatal férfi vagy, feltételezem férfias is. Imádnának a nők, csak ne savanyodj be, légy vidám :) Mosolyogj és visszamosolyognak rád. Rám is mindenki visszamosolyog, pedig lépten nyomon szemét emberekről hallok és olvasok, az én világom mégis gyönyörű :)
2011. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!