Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova járnak szórakozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járnak szórakozni, ismerkedni a 40 körüli szinglik?

Figyelt kérdés
Nagyon idétlennek tűnő a kérdés, remélem, hogy nem is lesz élőben szükség a válaszokra. 39 éves fickó vagyok, 13 éve, 26 éves korom óta a jelenlegi párkapcsolatomban. Éppen azon dolgozom, hogy a lány ne hagyjon el. Ha mégis bekövetkezne, akkor az én koromban milyen lehetőségek vannak? Mert 26 éves korom előtt nem volt gáz diszkóba, meg biliárdozni járkálni, meg kertibulikat rendezni vagy haverokhoz elmenni házibulikba. De egy majdnem 40 éves embertől elvileg mást várnának, mint hogy elmenjen diszkóba, meg huszonéves szinten ökörködjön. De mivel az elmúlt 13 évem stabil, de kissé zárkózott volt, nem tudom, hogy mit csinálnék. Ha ott folytatom, ahol előtte abbahagytam, az elég infantilisnek tűnne, de elképzelésem sincs az én korosztályom ismerkedő célú szórakozási szokásairól. (a társkeresőket béna, gáz, ciki lúzer dolognak tartom)
2011. júl. 11. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Még ezek szerint nem biztos,hogy a párod elhagyott.De ha még is megtenné talán Retro?:D
2011. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Koncertek, szabadtéri rendezvények?
2011. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Manapság egyre elterjedőben van a retro diszkó, ott nem fognak kinézni. /Én is oda járok/
2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Budapest agglomerációjában. A 15. és a 4. kerület közelében.
2011. júl. 12. 10:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel akarsz ismerkedni.
2011. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Heteró vagyok, ha emiatt kérdezed. Amúgy meg azért kérdeztem, mert hosszú évek óta nem járok sehová szórakozni. Ha szinglivé válnék, nem tudom mit kezdenék magammal.

(Amúgy nem kimondottan a becsajozás az elsődleges, hanem egyáltalán szórakozni és mellette ismerkedni, akár csak haveri kör bővítésre is.)

2011. júl. 14. 21:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Jajj nem, nem erre gondoltam :) A kiszemelt korosztály érdekelt. Minden korosztály máshol forog. Te a 20-asoknál bőven nyerő vagy. :)
2011. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor még csak válni készülsz? Én meg amiatt aggódom hogy ha ugy kerül,hol talál párt egy huszonéves kisgyerekes anyuka...társkereső szerintem is gáz,egy gyerekes anyukát meg a kutya nem fog leszólitani,hogy "Hello,jösz randizni"? Diszkóban meg az átlagéletkor 14 év...
2011. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Igazából csak válSÁG-ban van a kapcsolatom, tehát nem mentünk szét, csak a páromat "megszállta valami furcsa démon" amiért - az ő mondása szerint - egy időre külön akar menni. A démont viccnek szánom, de ő maga sincs szerintem saját magával tisztában.

A kérdés kiírása meg azért történt, mert ha mégis bekövetkezne, egyik pillanatról a másikra úgy érezném magam, mintha kitettek volna egy idegen bolygón, tökegyedül. 13 év minden pillanata a párkapcsolatnak szentelve, amikor én szórakozni jártam és haverokkal ez-az, voltam 26. Akkortájt még huszonévesen azért el lehetett menni diszkóba. De most, felkészülvén a legrosszabbra, rám tört az az érzés, hogy "öcsike, hiába érzed magad egy húszas évei elején járó fiatal srácnak, te már egy középkorú férfi, egy pasas, egy krapek vagy". És totál kétségbeesés, mert egy 39 éves FÉRFI nyilván nem viselkedhet úgy, mint egy huszonéves, hiába érzi magát inkább odavalónak, mint a negyvenesek közé.

2011. júl. 16. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!