Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért megy tönkre ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre ennyi házasság a közös baba megszületése után?

Figyelt kérdés
Vannak párok akik tök jól elvannak, szeretik egymást, közösen akarják a bébit, de mire megszületik vagy lelép a pasi, vagy egyáltalán enm foglalkoznak már egymással. Ennyire képes megváltoztatni egy kapcsolatot egy gyermek? Pedig inkább össze kéne hoznia a családot, nem? Mitől van ez?
2009. márc. 14. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

A hárommal felettem írónak igaza van, sok a korán gyereket vállaló alkalmatlan anyuka is, ilyen volt az unokatestvérem, aki 19 évesen szült. Apuka itt is lelépett, mikor a baba 3 hónapos volt...

A lényeg, a gyerek ettől fogva már nem érdekelte, csak a kutya, egész nap a kiskutyát sétáltatta a környéken, egy kis fehér ölebet.....a baba meg egyedül ordított egész nap a kiságyon, csak az etetés idején foglalkozott vele, amíg legördül a cumisüveg tartalma meg néha tisztába tette, ha már nagyon büdös volt, de az alapvető biológiai szükségletek kielégítésén kívül már nem foglalkozott vele. Hat éves korig ez így ment, a végén a nagymama (a néném) vette gondozásba, a gyámhatóság intézkedése miatt is, mert a gyerek teljesen elvadult, antiszociális lett, és egész nap csak a tévét nézte, innen tanult meg beszélni is, ennyi előnye volt.....

Most a gyerek 15 éves és pszihés problémákkal küzd, nagyon agresszív és senkire sem hallgat, teljesen antiszociális. A nagymama két éve lemondott róla mert annyira kikészítette idegileg és most nevelőszülőknél van, de ők sem bírnak vele, mert nekik megy, meg akarja verni őket.....

2011. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
12.25 - szerintem a pasi volt a hibás, nem a baba...
2011. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12.25 Szerintem is a pasiban volt a hiba, hiszen szegény gyerek miről tehet? Hogy megszületett és hogy a pasi is akarta? Az én férjem pontosan ugyanezt csinálta. Első házasság 2 gyerek, majd lelépett. Majd következtem én, mint második feleség 1 gyerek és szintén lelépett. Ma már egy harmadikkal él, akivel szintén a házasságot tervezik!!!! Én meg naív próbáltam figyelmeztetni a új pipit...
2012. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
..
2015. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
--
2015. szept. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12:20 te jo nagy balek vagy

a pasi mar 2x bizonyitotta alkalmatlan a hazassagra s a csaladra es csak onzo modon a sajat kenyelmet es erdekeit nezi

te pedig ezt megeerosited benne

erthetetlen komolyan ilyen pasi ahhh

2015. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!