Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet, hogy tényleg felnagyíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tényleg felnagyítom a saját problémáimat?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kislányom, most költöztünk a saját lakásunkban, de én mégis boldogtalan vagyok. A férjemet 3 hete kérem, hogy vegyen ki 1 nap szabit, ezt csak úgy tudta megtenni, hogy csak fél napokat tudott kivenni. Fontos a munkája (állítása szerint). Reggel fél 8-kor megy el itthonról, és kb 17-18 között jön haza. Amikor haza jön általában segít mindenben, de én akkor is keveselem az együtt létünket.

Eléggé elhagyja magát, ápolatlan, és havi 1* szexelünk.

Szavahihetetlen, ha megigéri, hogy mikorra jön haza, mikor indul el a munkahelyéről, akkor szinte soha nem úgy van. Jah és állandóan telefonon is zaklatják a munkahelyről.

Kérlek, segítsetek, hogy valóban felnagyítom a dolgokat?


2009. márc. 10. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyítod fel, de mindenképp beszélned kéne a pároddal az érzéseidről.

Szerintem stresszes lett a gyermek miatt, és keményen akar dolgozni, hogy a gyerek ne szenvedhessen hiányt.

Az lenne a legjobb, ha a gyermeket letudnátok rakni a nagyiéknál, és hétvégén, vagy amikor szabadnapja van,azt a napot egymásnak szentelnétek, és elmennétek kirándulni vagy valami romantikus dolgot csinálnátok.

2009. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem nagyítod fel, csak az a baj, hogy bármit csinálhatsz, alapjaiban nem fog megváltozni a helyzet. A férjed ilyen sajnos, nem tudsz vele mit csinálni. Ahogy kiveszem a leveledből, nem nagyon érdekli, hogy Te mit szólsz a dolgaihoz. Ápolatlan? Hát ezzel mindenre megadja a választ. Nagyon nehéz a helyzeted, de én mégis azt javaslom, keress valaki mást, aki szeret téged!
2009. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hetvegen is dolgozik? Mindennap kell neki menni?

Persze hogy dolgozik, ez teljesen ertheto. Te pedig unatkozol otthon, egyedul vagy, unod a haztartast, babazast (csak). Keress baratnoket, most jon majd a jo ido lehet nagyokat setalni, beszelgetni. Vidd a babadat uszni, tornara, babas foglalkozasokra.

Miert apolatlan a ferjed, ezt nem ertem. Es a szexet sem. Ez furcsa. Ezt nem tudom miert van igy.

Beszelj vele, kerd, mondd el a gondodat, es nyaggasd, hogy apolt legyen, toltson veletek minel tobb idot, gondolom a babat o is akarta. De azert hagyd, had dolgozzon!!

2009. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
A 21:47-es válaszoló vagyok, szeretném tudni, miért pontoztátok le a kommentemet??
2009. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettéválasztanám a dolgot.

Az ápolatlanság és nem szexelés probléma.

De ott nem látok semmi különöset, hogy fél 8-kor megy el otthonról és 5-6-kor jön haza. A legtöbb ember ennél tovább van munkában/utazik. És sokakat hivogatnak otthon. Sok embert hétvégén is. Esetleg be kell mennie.

Örülj, hogy van munkája. Ezért ne zaklasd. Gondolj bele dolgozik és még a szemére vetik ezt. Csinálj magadnak programot, baba-torna, barátnők, Neked is önálló életet kell élned.

2009. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

21.47.: én felpontoztalak:) Nem értem én se ezeket az embereket....

Amúgy meg lehet, hogy tényleg van valami a férjeddel, ez így nem normális. Próbáld meg megbeszélni vele. Adj neki időt hátha változik. És végső esetben ha nem tesz semmit akkor ....gondolom te is tudod!Sok sikert!

2009. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív válaszokat. Beszéltem a férjemmel, és kompromisszumot kötöttünk. Ő is változtat magán, meg én is változtatok magamon. Nem leszek házisárkány :)

Egyébként nem én pontoztalak le benneteket, mindenkinek a válaszában találtam hasznosat.

2009. márc. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!