Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincs kivel...

Mit tegyek ha nincs kivel megosztani a problémáimat?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkoztam rajta, hogy más meg tudja beszélni a gondjait valakivel de én nem. Nem tudom mi lehet az oka. Mások már fiúkkal vannak de engem le se szarnak, suliban egész nap nem is figyel rám senki csak ha történik valami és védeni kell valakit -.-". A szüleimmel nem nagyon tudok ilyeneket megbeszélni...nem olyanok, persze normálisak meg szeretem őket de szülővel nem olyan...a nővéremmel se jó. A legjobb barátnőm is elköltözött több mint 200 km-re, így most nincs netük, a telefonja elromlott és levelezni sem tudunk. Nem értem mi lehet a baj pedig tiszta vagyok, kedves vagyok, jószívű is (néha túlságosan is). Úgy érzem, hogy mindenki csak elkerül. Nem "jártam" senkivel, nem is tetszettem senkinek és sokszor pofára estem, amíg mások boldogan élnek és legalább egy barátjuk volt. Amikor szerelmes voltam másfél évig egy fiúba akkor is pofára estem, bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé (úgy, hogy velem szembe volt a terme...) én tök nehezen elmondom neki ő meg csak annyit mondott, hogy ok. Mi lehet az oka, hogy én mindenkivel próbálok jól bánni, de ők még csak meg se próbálják? Kivel beszélgethetnék vagy hogyan kerülhetnék közel valakihez aki megért?:(

13/L


Bocsi, hogy kicsit hosszú lett.


2010. febr. 24. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Oszd meg velünk mi meg majd az észt osztjuk.Ha azt mondom hogy minden 3.-4.gyerkőc ebben a cipőben jár és ez úgyis elmúlik, változik, azzal nem segítettelek ki pedig ez a nagy igazság.Majd elmúlik.Jön a középsuli ott mindent előlről kezdhetsz.
2010. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én levelezőpartnereket kerestem ennyi idősen (14-16 éves koromban), és felvettem a kapcsolatot vadidegen lányokkal (fiúkkal egyszer próbálkoztam levelezni, de rájöttem, 1 levél után megszűnnek létezni XD)

ezekből a levelezésekből lett néhány maradandó barátság, pedig most már 23 éves elmúltam. Idővel te is fogsz találni vkit, aki majd számít rád, meg akire te is számíthatsz.

Én sokáig jártam hasonló cipőben, mint te. 20 évesen ismertem meg a legjobb barátnőmet. Idén lesz 4 éve, h elválaszthatatlanok lettünk a matrica és a vignettája. :D

Sztem te se keseredj el!

Maradj ugyanilyen kedves, odaadó, mint amilyen vagy most, lesz majd vki, aki erre lesz vevő. :)

Ha akarod, kicsit feldobhatod a külsődet is, egy új frizura, pár új ruha, kiegészítő, és elmehetsz haverkodni más helyekre is, nem feltétlenül az iskolában van a megoldás. :)

Itt van mindjárt a tavasz, jönnek a fesztiválok, szabadtéri koncertek, rendezvények, szabad az út. :)

Egy a fontos: ne akaszkodj rá senkire, és ne akarj az első találkozás után a legjobb barátnője lenni senkinek, mert ez mindenkit elijeszt. :)

Barátokat nem lehet keresni, csak találni ;)

Sok sikert ;) - addig pedig olvasgass sok gyakori kérdés!

23L

2010. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakkör,sport,ott is lehet ismerkedni és mindjárt van közös téma,tudom a levelezés már nem divat és lassú is nem a napi problémák megbeszélésére van de azért működik hidd el.Nehéz a már kialakult klikkekbe bekerülni de azért próbálkozz de ne minden áron, esetleg csetelj a lányom ott ismerkedett meg a legjobb barátnőjével,A rokonaid körében hasonló korú,vagy a házatokban,szomszédban? Miért nem barátkoznak veled az nem indok hogy túl jó szívü vagy,a sráct tojd le majd lesz másik hidd el,és nem kell mindenkivel mindig jól bánni neked is legyen tartásod és igényeid.
2010. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha bármi problémád, kérdésed van, szívesen segítek privátban is, ha szeretnéd. Én 42 éves nő vagyok, de ha tudok segítek.

Vagy van egy fórum, a www.hoxa.hu, ez egy női fórum, ahol leírhatod problémáidat, indíthatsz új fórumot, stb.

2010. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"hogyan kerülhetnék közel valakihez aki megért?"

-elsősorban erre válaszolnék.


Merj kitárulkozni, ne félj azoktól a lelki sebektől, amiket eközben szerzel! Begyógyulnak, erősebb leszel ettől.


A srác azt mondta: Ok??? Nincs ezzel semmi baj. Előbb-utóbb amúgy is ki kell lépned az álomvilágból. Az, hogy ezt 13 évesen teszed, vagy 43 évesen, nem mindegy, de a lényeget tekintve nem is akkora a különbség. Legfeljebb 43 évesen már azt gondolhatod, hogy egy csomó évet elpazaroltál. (Pedig nem. Ez is egyfajta tanulás, és a tanulásra fordított idő térül meg a legjobban. Jobban, mint bármilyen csoda-befektetés.)


Beszélgetni sok emberrel lehet. Néhány megért majd, mások nem. Lesznek, akik végig sem hallgatnak, már tudják a tutit. Sokaknak nem lesz épp idejük rád. Ez is természetes, nem kell rajta felkapni a vizet.


Nem ismerem a szüleidet, csak a tapasztalat beszél belőlem, mikor azt mondom, az ősök nem mindig olyan rossz fejek, mint a gyerekeik gondolják. Sok teher rakódik le a szülő és a gyerek közé, amit a gyerek nem ért meg, csak amikor már felnőtt és talán már késő. Próbálkozni ebbe az irányba mindig lehet, és sokszor érdemes is. Annak ellenére, hogy a felnőttek sok mindent másképp látnak, ezért úgy tűnhet, nem értenek meg. (Igazából nem is baj, ha nem értenek meg. Sokkal fontosabb, hogy végighallgassanak és ne nevessék ki a problémáidat.)

2010. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia, énis hasonló cipőben járok, ha van kedved beszélgetni írj privit :)

21L

2010. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mamasan válasza:
www.beszélgess-velem.hu
2014. márc. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!