Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan őrízhetem meg a méltósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrízhetem meg a méltóságom hódíthatom vissza a párom? ( megcsalás)

Figyelt kérdés
A legrosszabb az hogy a csaj és a párom is teljesen hülyének néz. A csaj meséli Fb-on hogy most lesz a randija a pasival ( enyémmel ) mert ismerem. Persze a parom tagad mindent. Elvileg en vagyok az oka mert meg hiztam es ez ot zavarja.... azon kivul hogy lefogyok hogy hodithatom vissza ???? soha nem hittem volna hogy en ebbe a cipobe jarok majd...
2011. máj. 9. 01:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes leszel, akkor is meg fogsz hízni. Az majd jobb lesz, ha akkor hagy el?
2011. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
figyelj legyen benned meltosag azert,en tudom hogy nagyon nehez,mert en is at mentem egyszer egy szakitason,akkor azt hittem hogy bele veszek a fajdalomba,sokszor csak a sok imatkozas nyuktattot meg,szoval el meselem neked az en tortenetemet! kb 4-5 honapig magam alatt voltam mert a parom el hagyott egy masik no miatt,akkor persze egy vilag dolt bennem szet,es mag en konyorogtem neki hogy jojjon vissza hozzam,de amikor mar el telt vagy 4 honap es csak nem bekultunk ki,olyankor estenkent imatkoztam es csak azt kertem a jo ISTENTOL hogy szakitsa ki a szivembol teljesen azt a ferfit,es hogy had ismrjek meg egy ferfit akit nem a kulsoje alapjan fogok majd megitelni,csak az szamitson hogy jo ember legyen es ne legyen egy szemet ember,es mit ad nekem a sors ra 1 honapra megismertem a mostani ferjemet,akit elejinte nem szerettem,mert mindig a masikra gondoltam,de a vegul bele szerettem a jo lelke miatt es a nagy szive miatt,es kb egy jo 3 honapra ossze talakoztam a volt parommal,aki azt sem tudta hogy kopjon,vagy nyeljen amikor meglattot egy masik ferfival,es utana mar o hivott telefonon hogy menjek vissza hozza,de oszintem ha aranybol lett volna a farka meg akkor sem kellet volna,mert mar a ferjemmel voltam agyutt,jo akkor meg nem voltunk hazzasok,szoval a tanacsom az hogy hagy el,es imatkozz sokat mert megnyuktat,es en hiszek abban amit Edesanyam mondott nekem akkor amikor magam alatt voltam hogy,AKIT AZ EG NEKED VALASZTOTT KI,AZ UGY IS A TIED LESSZ!!!Szoval a lenyeg hogy ne alazkodjal mar meg te elotte,ha szeret akkor ugy is te kellesz majd neki!!
2011. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!