Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódíthatom meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves srác.Nagyon bejön és eléggé jól elvagyunk msn en is.Aztmondta bír és énis őt..de nemtudom h tetszem is e neki.De nem mondhatom meg hogy engem érdekel ő mert ha én őt nem megváltozik a "kapcsolatunk".Most lessz egy buli ott ahol lakik és énis megyek.Szerintetek ott megtudnám hódítani?és hogyan csináljam?

15 L


2010. jún. 28. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem az ő dolga!Ő neki kellene téged meghódítani!De jelezheted neki hogy bejön neked,pl:sokat mosolyogsz rá,mindíg a közelében leszel,csábítóan nézed stb.Mi fiúk általában észrevesszük ha bejövünk 1csajnak,észre fogja venni rajtad.De az ő dolga hogy meghódítson.
2010. jún. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled:) A fiúk dolga, hogy meghódítsanak minket..Ha nagyon jól csinálod, úgy tudod forgatni a kockát, hogy a végén ő fog neked udvarolni..Egy okos nő mindent eltud érni, úgy hogy észre se veszi a férfi..:)


Mosolyogj, légy közvetlen, ne lihegj utána, beszélgess más pasikkal hogy lássa hogy eeez igen:)

2010. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

csak az elöttem szolokat tudnám ismételni szépen leiták mi is a lényege!

de vigyázz nehogy ebböl a kis meghoditási játékbol ugy menj ki hogy te futsz utánna!

15/L

2010. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!