Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit még 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit még 1-2 hónapja vettem fel MSN-re, bár nem sokat beszéltünk. Mikor 1-2 hétre rá írtam neki hogy megismizzük-e egymást kicsit jobban azt írta: Szimpi vagy de nekem most nem kell senki. Hogyan hódíthatom meg?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy ez a lány hasonló kaliberű mint én, s én magamat láttam meg benne, vagyis, úgy érzem ő a számomra megfelelő nő. Az előző események ellenére a legjobb barátom azt mondta hogy írjak neki azért IWIW-en mert hátha ezzel fogom meg hogy gondolok rá stb.

Nos ez eddig jól alakult mert örült neki hogy írtam, s a jelölésemet is elfogadta. Na és innen nem tudom hogy hogyan tovább. :(


2008. jún. 13. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Hat ha megkrdezne tolem egy srac ugy elsore h megsimizhet-e akkor valoszinuleg, sot biztos elkuldom a sunyiba... ha tettszik neked, es azt akarod h a baratnod legyen , es erjen valamit az a kapcsolat akkor miert igy kezded? miert nem akarod elobb megismerni< beszelgetni< setalni...bar azt mondtad hasonlo kaliberu, akkor gratulalok, zsak a foltjat...

ha meg tenyleg hozzad hasonlo akkor megkapod, hamar agybabujtok, es ha van egy kis "szerencsetek" akkor utana szakitotok es mindkettotok(vagy a csajszi) jolmegbajnatok...csak igy tovabb

2008. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a hasonló kaliberűt úgy értetem hogy külsőleg belsőleg olyan mint én(mindketten szerényebb tipúsúak vagyunk pl)
2008. jún. 13. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
mennyi idos vagy?
2008. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem megSIMIZNI, hanem megISMIZNI, te analfabéta. nem tudsz olvasni, és lehordod szerencsétlent a saját hülyesége miatt...

ne foglalkozz vele koma. én ugyanígy szenvedtem, aztán összeszedtem az összes bátorságomat, elhívtam a csajt moziba (4en mentünk) hazakisértem, aztán csak poénkodtunk, majd nagy levegő, és a mondata közepén elkaptam, és +csókoltam. úgy +lepődött, h majdnem seggreült, aztán belémkapaszkodott, és 2 órán keresztül nem is engedtük el 1mást. búcsúzásnál utánamkiabált: azt hittem már örökké kell várnom erre. szal bátorság, bejössz neki.

2008. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát őő...Köszi az ötletet, asszem én is ezt teszem:)


Ja amúgy az előbbi hozzászóló kérdezte: Én vagyok 18, ő meg 16

2008. jún. 13. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

SAJNALOM:((( EZER BOCSANAT...nem szoktam ok nelkul lehordani embereket...szoval bocsi meg egyszer, csak atsiklottam rajta...

Beszeljetek msn-en es ha mar megy a bezelgetes hivd el valamerre:)Honnan iszmeritek egymast??? ha sulibol akkor menj oda hozza...tudom nehez, de "veletlenul"...sok sikert:)

2008. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak írj neki néha üziket, hogy mizujs vele, és mesélj egy kicsit magadról is. Egyszerre ne írj neki sokat, pár mondat elég lesz alkalmanként. Légy megnyerő, írj úgy és olyanokat, amiből le tudja venni, hogy milyen fickó vagy! :)

Én is hasonhóan ismerkedtem meg egy oltári jó pasival, semmi különös nincs az üzeneteiben, egyszerüen csak jófej:)

2008. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a sulimba jár, hanem (tényleg teljesen véletlenül) láttam meg IWIW-en egyik ismerősöm ismerőseim között.

Tudom kicsit furán hangzik, s nyugi nekem nem is szokásom hogy IWIW-en írogatok mindenkinek aki tetszik, viszont mikor őt megláttam, akkor nála viszont már elég nagy késztetést éreztem arra hogy írjak neki. Na ekkor vettem fel MSN-re, a többit pedig már tudjátok. :)

2008. jún. 13. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
A nők azzal kamuznak a legnagyobbat, hogy jelen pillanataban nem kell senki. Ugyanis pk maguk cáfolnak rá erre a legjobban. Ha egy nagy szakításuk után romon vannak, de bettoppan egy fajin szőke herceg aki elkáráztatja egyből őket, soha nem mondanak neki nemet. Ennyi.
2008. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na ja, épp ma láttam egyik csajt vmi sráccal, aztán 1 hete még azt mondta, hogy neki nyárra nem kell senki. Szabad akar lenni.. stb.. :)


Kérdéshez kapcsolódóan, pedig: próbálkozz. Amíg konkrétan meg nem mondja, hogy NEM akar semmit. Bár ez nem könnyű, mert én is most olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudom mit akar a csaj. Túlságosan határozatlan vagy csupán nem meri megmondani, hogy nem akar semmit(nem akar megbántani).

2008. jún. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!