Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan őrízhetem meg a méltósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrízhetem meg a méltóságom hódíthatom vissza a párom? ( megcsalás)

Figyelt kérdés
A legrosszabb az hogy a csaj és a párom is teljesen hülyének néz. A csaj meséli Fb-on hogy most lesz a randija a pasival ( enyémmel ) mert ismerem. Persze a parom tagad mindent. Elvileg en vagyok az oka mert meg hiztam es ez ot zavarja.... azon kivul hogy lefogyok hogy hodithatom vissza ???? soha nem hittem volna hogy en ebbe a cipobe jarok majd...
2011. máj. 9. 01:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Jééézusom!!! Ezek után te még vissza akarod hódítani? Megcsalt a párod, mert meghíztál és már új csajjal randizgat! És te leakarsz fogyni hogy visszaszerezd ezt a semmirevaló undorító pasit! Aki azért megcsalt mert kicsit meghíztál?

Elárulok egy titkot ez a pasi sosem szeretett! És örülnöd kellene, hogy megszabadultál tőle, ha lefogysz nem garancia, hogy visszaszerezheted sőt ha visszaszerzed ujra meg ujra meg ujra megcsalna mert NEM KELLESSZ NEKI! Legyen már egy kis méltóságod, büszkeséged! Ha ugy érzed fogynod kell mert így nem érzed jól magad a bőrödbe akkor fogyj le, de csakis saját magad miatt aztán szedd össze magad tedd helyre a büszkeséged és keress másik pasit, aki megbecsül aki értékel és aki olyannak szeret amilyen vagy és legfőképp nem csal meg!

Ráadásul írtad is hogy hülyének is néz az exed is meg a csaj is! Ezek után mit akarsz???

2011. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Tudom, hogy jelen helyzetben nehez ezt jozanul atgondolni, de gondold at. Ha lefogysz, mi lesz? Ha meg vissza is megy hozzad, barmikor barmi piti dologert otthagyhat. Ilyennel ugysem lehet hosszu tavon maradni. Orulj, hogy most ment el, mert ha lenne gyerek, meg sokkal nehezebb lenne. Jo, hogy idoben kiderult, hogy milyen. Az ilyenek szoktak terhesseg alatt vagy azutan otthagyni a feleseguket. Ha vissza akarod szerezni, te sehogy sem tudsz meltosagteljesen kikerulni a helyzetbol, de nem is ez a fo gond. A parod egy felszines, gonosz ember, aki nem szeret igazan, igy azzal, hogy vissza szerzed ot, csak magadat kinzod tovabb. Ami nem megy, azt minel elobb rovidre kell zarni. Nehogy mar meg te hoditgassal ferfit raadasul ilyen embert!
2011. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Végd ki a francba a pasit, legyen boldog az új csajával, mert az hót' sicher, hogy téged nem érdemel meg.

Amúgy: vagy visszahódítod, vagy megőrzöd a méltóságod, középút nincs.

2011. máj. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a baj az hogy építkezés közepén állunk és együtt élünk :(

A leg nagyobb baj hogy szeretem....

2011. máj. 9. 02:39
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Odaállsz elé. Megfogod lágyan a két vállát. Majd a jobb (vagy bal, tetszőleges választás) térdedet tiszta erőből felrántod. Amikor fetreng a földön, akkor elmeséled neki, hogy egy utolsó szemét, amiért hátba támadott. Majd leköpöd, és közlöd, hogy elköltözöl. Mindegy hova, csak tőle el. Hidd el, így jársz a legjobban. (Najó, a tökön rúgás vérmérséklettől függően kihagyható/megismételhető).


Lehet, most nem így tűnik, de az ilyen féreg újra és újra meg fog csalni.

2011. máj. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem érdemes hallgatnod senkire(az itteniekre sem), mert nem ők élik a te életed, és könnyen pofáznak erről-arról, miközben számukra az egész semmit sem jelent.

Döntsd el, mit akarsz, mérlegelj(szerelem és anyagiak is), és aszerint dönts.

2011. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha tagadja, akkor szerintem ő is szeret és nem akar elhagyni. Azt olvastam egy könyvben, hogy ilyen esetben bizony erőszakosnak kell lennünk, vagyis a másik nősténnyel szemben kell drasztikusan fellépni. Nyilvánosan megszégyeníteni, kicsit megtépni, hogy lássa emberére akadt. Ha mindezen túl vagy, akkor neked kell a pasiddal szemben titokzatosabban viselkedni.Fodrász, smink, eljárni ide-oda, meglátod fordul a kocka!
2011. máj. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a méltóságod marad meg, vagy a párod.

1. Ha a méltóságodat meg akarod örizni, akkor nem futsz utána.

2. Ha valakivel tartósan megcsal, akkor SEMMI esélyed visszaszerezni.

3. Ha NAGYON megalázkodsz, akkor esetleg veled marad az épitkezés miatt, de szeretni nem téged fog, és a szeretöjét nem fogja miattad otthagyni.

4. Az, hogy lefogysz, csak akkor jó, ha tényleg túlsúlyos vagy. De ETTÖL nem fog visszajönni, akkor más kifogása lesz.


Szerintem próbáld meg elöször egy ultimátummal, hogy vagy te vagy a másk nö. Ha nem akar választani, akkor zárd le magadban, ebböl már nem lesz semmi. Az anyagi oldala meg: minél tovább húzod a dolgot, annál nagyon lesz a TE adóságod is.

2011. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, anyagi szempontból azt gondold át, mi éri meg jobban, most bukni egy nagyot, vagy később még nagyobbat. Én inkább a kisebb nagyra szavaznék.


A másik, persze hogy nem mondja meg, mert a másik nő sem biztos még neki, gondolom nem rég óta tart az "ismerkedésük" Egyébként mitől vagy olyan biztos abban hogy a "barátnőd" a te pasiddal kavar?


Normál esetben is előfordulhat, hogy kiszeretünk a másikból. sajnos ez ellen nem lehet mit tenni. Viszont azért felelősek vagyunk, hogy ezt milyen formában közöljük a másikkal, és hogy egyébként mit teszünk. A korrekt eljárás az lett volna a pasid részéről, hogy egyenesen de finoman megmondja hogy ne haragudj, de már nem érzi azt amit korábban, és úgy gondolja, hogy nem szabad folytatni a kapcsolatot, barátságosan búcsúzzatok el. De nem, ehelyett kritizál téged, hülyének néz és megaláz azzal, hogy egy másik nővel van (vagy több nővel) ráadásul közös ismerőssel. Mégis szerinted ez milyen jellemre utal? ez nem elég kiábrándító neked? Egy gyáva féreg, és még te továbbra is foglalkozol vele? Mert ha ez így van, ne haragudj de jó nagy hülye vagy. Nem azt mondom, hogy veszekedni kell vele, mert minek, hanem OTT KELL HAGYNI azonnal, és kiszállni a közös buliból amilyen hamar csak lehet, még veszteséggel is akár, mert később nagyobb lesz a bukta.


Ja igen, és elárulom, hogy attól hogy lefogysz, nem fog ismét beléd szeretni :) Aki ilyet tett veled, az téged lábtörlőnek néz. sajnos így van. és nem fog megnőni a szemében sehogysem. vagyis csak egy módon, ha ezek után szívből lesz@rod hogy mi van vele.


Ezt bebuktad. Tanulj belőle és lépj tovább. ennyi

2011. máj. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van gyerek? Ha a válasz nem akkor SÖPRÉS!!!!!!!!!
2011. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!