Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ment már valakinek tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már valakinek tönkre a házassága az anyosa miadt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 17:40
1 2
 11/15 anonim válasza:

Jocipapinak: sajnos nem igaz, hogy kettőn áll a vásár! Mert mit teszel, ha pl egy húzással olyan mértékig beleavatkozott az anyós - nem szóbeli kedvességekkel, hanem kemény tettekkel, tényekkel - , amit te "csak úgy" nem tudsz semmissé tenni? 1. Mehetsz jogászhoz - ezt hadd ne folytassam, 2. "Egyszerűen" örökre összeveszel vele - lehet sejteni, de pontosan nem látni a következményeket... 3. Próbálod elviselni, hogy vesztettél, tipródsz, tönkremehetsz te is...!

Mondj kérlek jobbat nekünk, de átgondoltan és megalapozottan...

2011. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Mi nem vagyunk házasok, de már elviselhetetlen a viszony köztem és a párom anyja között, nem akarja megérteni, hogy már rég nem kisgyerek, mérgezi a kapcsolatunkat, és nem egyszer volt már válságban miatta a kapcsolatunk.

3éve vagyunk együtt, és ebből talán szűk 1év volt, hogy jónak lehetett mondani a viszonyunkat, nem tudta elrejteni, hogy mennyire nincs ínyére, hogy én nem olyan vagyok, amilyennek ő szeretne. Magyarul nem tudott irányítani, tehát nem illettem bele a családba. Sőt a fiát is saját gondolkodásra sarkalltam, így még nagyobb ellenség lett belőlem...

ráadásul azért is hibás vagyok, hogy nem járok többet hozzájuk, miután megsértette az családomat...

Ezek után manapság a bűntudatkeltés maradt, ami azért jár, mert nem állok vele szóba.


Sajnos én nem tudok tanácsot adni, hogy lehet az ilyet helyrehozni, mert az ilyen emberrel nem lehet értelmesen beszélgetni, nem lehet kompromisszumot kötni... :S :(

2011. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Még valamit: ha szociális szempontból nem tartják veszélyeztettnek a gyermek helyzetét az anyós ill. a kialakult helyzet révén, akkor addig semmit nem tesz a problémák megoldásához, a család érdekében egyik szervezet, intézmény sem! Én tudom, mert próbáltam, voltam több helyen "panaszkodni", segítséget kérni...! Maximum a gyermek fejlődésének alakulását figyeltetik az iskola pszichológusával. De nagy valószínűséggel mások (is) sérülnek közben...!
2011. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 prof. heselshmidt válasza:
0%
ólvasdtál már könyvett?
2011. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Majdnem.

Csak akkor veszekedtünk, ha a férjem anyjánál voltunk. Folyton beszólt meg húzta a száját. A férjem pedig fél tőle, nem állt mellém sosem.

Aztán úgy döntöttem, elég, most már nem leszek tekintettel arra, hogy a férjemet bántja az anyja, ha én visszaszólok. Védje csak magát, ha akarja. Ha meg nem, az az ő baja. Minden alkalommal leállítottam az anyósom és elmagyaráztam neki, hogy velem szemben hol a helye. Innentől kezdve én jobban éreztem magam és nem volt szükségem védelemre. Nem veszekszünk azóta :D

2011. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!