Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az ex követelhet több gyerekta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex követelhet több gyerektartást? Eddig 20. 000Ft-ot adtam, most 15. 000FT. Ot.

Figyelt kérdés

Kirugtak a munkahelyemről,a munkanélküli segélyemből is ugy jött ki a 20% h tudtam adni 20.000 Ft-ot. De most új munkám van,és már csak 15.ezret adok neki,mert ennyire jön ki a 20%. Azt hiszi hazudok,pedig nem. Mondja h keressek másik állást ami többet fizet,így többet tudok adni. Én ennek is örülök ami van,meg h ilyen hamar találtam.

Az exem be akar perelni h ebből a fizetésemből is adjak 20.000Ft-ot.mert neki sokat számít az a kieső 5000Ft. Hát nekem is.

A feleségem is dolgozik,és neki ujkapcsolata,élettársa is van.


Eddig mindig rózsaszín csekken küldtem neki a pénzt,pontosan és időben,nem volt ez miatt letiltásom.


2011. ápr. 17. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pereljen. Ha valóban a béred 20%-át adod, nem sokat ér a perrel.
2011. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és a per költséget kinek kell fizetnie?
2011. ápr. 17. 18:50
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha én rendesen adom a fizetésem 20%át kérheti h a már eleve a fizumból vonják? A fönököm igen családcentrikus,nem szeretnék rossz pontot szerezni azzal,h viszem a papírt h a fizum 20%-át ide és ide utalja
2011. ápr. 17. 18:52
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha ő felperes,akkor az ex fizeti a perköltséget.Ha nincs félnivalód,pereljen csak be,saját magát hozza majd kellemetlen helyzetbe.Sajnálom,hogy a gyereketeket csak pénzforrásnak tekinti. Hasonló helyzetben vagyok én is évek óta,a gyerektartás mellett folyamatosan elvárja,hogy a férjem csengessen több pénzt,de nem adunk,mert azt a pénzt már a közös gyerekünktől veszi el!

Kitartást neked!

2011. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó. igen kérheti,hogy a melóhelyedről vonják
2011. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

A per költségét a vesztes fél fizeti.

Ha a 20%-át adod a fizetésednek,amit a bíróságmegítélt,akkor nincs mitől félned.Pereljen csak be nyugodtan.

2011. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
de ha pontosan fizetem mindig a 20%ot és időbe,akkor is kérheti h vonják? ez olyan kellemetlen lenne nekem a fönököm elött
2011. ápr. 17. 19:02
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
A mai világban már nem kellemetlen.Beszélj a főnökkel,hogy per elé nézel és miért...A bíróság ha megadja az ex-nek azt,hogy vonhatják a fizuból,akkor a munkáltatódnak küldenek egy hivatalos papírt erről.
2011. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
De miért kérné,hogy vonják? Ha a pénz mennyiségén a bíróság nem változtat, márpedig nem fog, mert neked is élned kell, és eddig mindig rendesen befizetted, igazolni is tudod a rózsaszín csekkekkel, akkor mégis mi alapján kérné, hogy vonják? Azzal is megszívná,mert a banki tranzakciót is fizetni kell.
2011. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad kellemetlenül, Te becsületesen jártál el. Szégyellje csak magát az exed, ha tényleg alaptalanul vádaskodik! A munkáltatód is biztosan meg fogja érteni, ezen kár aggódnod.
2011. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!