Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nyitott házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyitott házasságot akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%

"A válaszadók többsége ijesztő mértékben romlott, erkölcstelen, és torz lelkű. Olyanok vagytok, mint az állatok... Szeretném, ha előbbre hoznák a világvégét."


A válaszadók egy része hihetetlenül egyszerű.

1. Romlott: Miért és mihez képest romlott, miből állapítod meg, hogy mit tarts romlottságnak, és mit ne? A bibliából? Köszönjük, abból nem kérünk. Én abból állapítom meg, hogy mi válik hasznára az embereknek, mi akárára, és mi nem érinti őket abból, amit művelek. Szerintem az romlott, aki romlatlanság címszó alatt kárt okoz, például egy házasságban.


2. Erkölcstelen? Milyen erkölcs hiányzik? A bibliai? Mert azt kár siratni. Tudod mi az erkölcs? Amikor az asszony elé állva valaki nyíltan elmondja, hogy mit szeretne, és választ vár. (akkor is, ha a kérdezőnél nem ez van, nem ismerem őket ugyanis, de a leírás alapján ott épp ez a helyzet)


3. Torz lelkű? Tudod mi a torz lélek? Az, amelyiknek megmondják, hogy mi erkölcsös, ő oedig azt kritika nélkül elfogadja, és a kártékonyság bármilyen formáját elfogadhatónak tartja, amíg azt az erkölcsnek nevezett (igazából tényleg az, de kizárólag VALLÁSI erkölcs, mi viszont emberek valódi életéről beszélünk) izét védelmezi vele saját és bárki más kárára.


4. Olyanok vagyunk mint az állatok? Mondok egy személyes példát az életemből (mert ugye, mint láthatod, én kiállok a nyílt házasság létjogosultsága mellett): Egyszer rámmászott egy csajszi, aki nekem irgalmatlanul tetszett. Abszolút oda voltam érte, de nem akartam közeledni hozzá, mert NEKI volt valakije. Az pedig úgy nem korrekt dolog. Ő viszont egy alkalommal másképpen gondolta. Na most éppen vadul csókolóztunk az ágya mellett (nála voltunk ugyanis), átadva magunkat a hormonainknak, az ösztöneinknek, az Állatnak, csakhogy nálam a feldolgozottság elérte a száz százalékot, kihúztam a kezét a gatyámból, elköszöntem, és hazamentem. Ez ugyanis nem volt korrekt dolog, pedig nem az én párom lett volna megcsalva. Így nevezz állatszerűnek, kedves Előző. Igenis kiállok a nyílt házasság létjogosultsága mellett, mert abszolút korrekt, és civilizált emberek között működőképes dolog. És az isemeretségi körömből kiindulva, ha nem is garantálható, de igen valószínű, hogy aki (akár nő, akár férfi) felveti a nyílt kapcsolat lehetőségét a párjának, az kvázi engedélyt kér a "félrekúrásra", és ha azt az engedélyt nem kapja meg (magamból és az ismeretségi körömből kiindulva) akkor nem is fog félrekúrni, mivel a párja nem járult hozzá. De persze nevezd a hozzáállásomat, aminek akarod, technokratának, gépiesnek, vagy állatinak. A kérdező viszont maga dönti el, hogy az ő hozzáállása micsoda legyen.

2011. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 vincennes ***** válasza:

Surgosen szedjel fel valakit, INTERNET. Regisztralj egy tarskeresore.

Aztan nezd meg, hogy akkor is akarja-e....

Esetleg csak a sajat oldalarol nyitottat akar??? ugyes!


Egyebkent szerintem van valakije, csak nem akar elvalni, azert jon neked ezzel az idetlen szoveggel.

2011. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim válasza:

Olvasva a válaszokat, sok mindenben igazatok van.

De:sok évi házasság után a szerelem elmúlik, átalakul szeretetté, de valami már hiányzik. S vannak dolgok amik már nem gy működnek, ahogy elvárná az ember. S ha az egyik félnek pl.nagyobb az igénye, akkor mi a teendő?? Meg lehet ezt a kérdést oldani kúlturáltan is, mert válni nem akar az ebmber, akkor még ez mindig jobb megoldás. Továbbmegyek, a pasi aki ezt felvetette, már félrelépett eddig is, s megteszi máskor is. Ez eddig oké, csak akkor van baj, ha ezt a nő teszi! Ilyenkor még a férfi van megsértődve, pedig nem kellene.

Szerintem gondold át a dolgot, kötődsz-e még hozzá érzelmileg,kívánod-e még mint férfit és ő viszonozza-e ezt??Mert ha ez megvan, akkor mondjál nemet.

2011. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Balázs Győzőné:


Még az sem biztos, hogy félrelépett már. 12:32 vagyok tegnapról, és nem hinném, hogy egyedül volnék a hozzáállásommal (válaszom 4. pontja). Nem ismerjük a csókát, lehet, hogy ő is így áll hozzá. Egyébként jórészt igazad van.

2011. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Utolsó, miért van olyan érzésem, hogy a kérdező férje vagy? :)

Különben ritka ferdén látod a világot.

2011. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, szólíts Mechának, hogy azonosíthassuk egymást. Meglepő módon nem vagyok a kérdező férje :-) És nem védem a fószert, hanem kiszűröm azt, amit tudunk róla, a zaj közül. És itt minden zaj, ami a biztos félrelépett már etc. téma körül forog. Csak annyit tudok, hogy magamból és az iseretségi körömből kiindulva - mint már mondtam is - ez abszolút nem reális következtetés. Attól még persze lehet igaz, de csak annyira, mint bármilyen más tipp. Ha elolvastad azt a válaszomat, amire az imént visszahivatkoztam, akkor arra kérnélek, hogy annak fényében ezt a ferdén látást részletezd már nekem egy kicsit.
2011. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

Nálunk 1 éve játszódott le ez a dolog. Én mondtam neki, hogy szó se lehet róla. Erre megsértődött, lelki terrorba kezdett. Mint utólag kiderült már jó ideje volt neki szeretője. Most éppen válunk.

De ha neked ez belefér a házasság kereteibe akkor gondolkodj el rajta. Én onnantól kezdve, hogy tudtam más nővel volt és azzal a szájjal akart megcsókolni, sajnálom de én ebből nem kérek!

2011. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a sok választ, leültünk megbeszélni és azt mondta, nem gondolta komolyan, csak annyira elfoglaltak vagyunk mindketten, hogy ezt egy felkiáltójelnek szánta, hogy változtassunk. Egyébként valahol igaza van, elhanyagoltuk egymást, de megpróbálunk jobban odafigyelni egymásra és nem a problémákkal foglalkozni, hanem egymással. Még egyszer köszi.
2011. ápr. 17. 10:51
 49/51 anonim válasza:
Ez remek hír!!!!:)Gratulálok!Minden jót nektek és vigyázzatok a szerelmetekre és a házasságotokra!!!
2011. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
A pozitív oldala , (ha van ennek) talán az ,hogy felvetette s nem a hátad mögött csinálja . De ha ebbe belemesz egyenes utat adsz a váláshoz mert , legjobban ellaposodik a kapcsolat, az érzelmek legjobban eltűnnek, vallás lesz belOle
2011. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!