Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nyitott házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyitott házasságot akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%

Jó lenne ha a válaszolók odatennék a válaszuk után hogy milyen neműek és hány évesek. Érdekes szociológia munició lenne az nekem. Kösz.

Az ember nem monogám lény. Nehéz a válasz a kérdésedre. Már a monogám házasság egy félresikerült intézmény, de hát ez van, ezt kell szeretni és őrizni. Szerintem csaljon meg a férjed és szeressen téged is. nőtlen, gyerektelen 35/F

2011. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim válasza:
Hát elárulom neked,hogy nő vagyok,28 éves és boldog kapcsolatban élek 2 éve!!!(23.36-KOR írtam)
2011. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
11:15 nézz utána a biológia tankönyvekben... az ember se nem monogám, se nem poligám! ez az embernél kultúrafüggő! ezzel nem lehet védekezni és indokot találni, ha valaki képtelen a hűségre!
2011. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
95%

Én megverném.

Amúgy válnék, és előtte annyi pénzt zsarolnék ki a perverz ganajból, amennyit csak tudok.

2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Jah és igen, ahogy valaki írta, kiszolgálás leáll. Nem csak nyitott házasságban, úgy egyébként is. Büntetésből, hogy ha már eszébe jutott, volt pofája kimondani.


Mondjuk innentől egyenes út a váláshoz, de ilyen szemétlárva nem érdemel meg téged. Meg semmilyen normális nőt sem.

2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
83%

gondolom, ha feltetted ezt a kérdést, Te nemigen szeretnéd a kapcsolatotok ilyetén alakulását.

Válj el, és forgasd ki mindenéből!

A nyitott házasság nem házasság, csak társbérlet. Ha neki annyira fontos a szex, hogy nincs tekintettel a Te érzelmeidre, emberi méltóságodra, rúgd ki páros lábbal.

Arról nem is beszélve, hogy isten tudja milyen nőket szed össze, és mit kap el tőlük, amit rád is átragaszthat.

2011. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ja, 44 vagyok, nő, 1 házasság, 1 gyerek, 1 válás, 1 élettárs 16 éve.

2011. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
43%

Voltam már nős férfi szeretője. Nem merte elmondani a feleségének, nem is vártam el tőle, és soha nem kértem rá. Mindketten tudtuk, hogy a gyerekek, a feleség a család is elfordulna tőle. Két főiskolás gyermeke volt, így ha külön élnek nem lehetett volna eltartani őket, meg igazándiból szerették is egymást, csak már másképpen.

Elárulom neked: technikailag agyon egyszerű megoldani, mert ismer téged, már a rezzenéseidből tudja, hogy milyen napod volt, mit akarsz/fogsz csinálni. Az első-5-6 találkozó necces, aztán már kezd rutinszerű lenni, mi pl. 10 hónapig voltunk együtt, és senki nem fogott gyanút, csak a parfünre, meg a hajszálakra kellett fokozottan figyelni (sminket nem használok) Tehát ha nemet mondasz, és nem válsz el, ezt jobb észben tartani.

Eleinte rengeteg gond volt, az egész miatt bűntudat, bennem is és benne is végig. Olyan volt, mintha lopnék valakitől, akit már csak azért is tisztelek, mert felnevelt két gyermeket. Nagy ritkán, ha összefutottam a nővel nem tudtam a szemébe nézni, hülyeségeket beszéltem... Végül arra jutottam, hogy ha idáig fajult a dolog, ott már régen baj van, nem én tettem tönkre a házasságot.

kb. hat hónapig fűzött elég keményen, azt hiszem nem történhetett volna másképp, túlságosan vonzódtunk egymáshoz, belementem. Ha engem kérdezel, a titokban megcsalás inkorrekt dolog, de neked könnyebb (már ha nem derül ki a dolog) én míg együtt voltunk, mindig arra törekedtem, hogy minél kevesebb dolgot tudjak meg a nőről, akkor nem azon kattog az agyad.

Ja, igen. A nő elvesztette az állását, és egy másik városban kapott munkát, heti néhány napot ott töltött, de később akkor is együtt voltunk, ha az asszony hazajött…. Az egész azzal fejeződött be, hogy ő is szerzett új állást. Különben ki tudja meddig csináltuk volna…

Az is dominált a dologban, hogy olyan is alap dolog volt nálam, amit a feleség sohasem csinált (pl. orális szex,)de ezeket ugye már csak a fél évnyi fűzés után kapta, szóval nem erre ment ki a dolog. Mikor szakítottunk, elárulta, hogy régóta voltak merevedési zavarai. A kapcsolat első két hónapjában én is ezt éreztem/láttam, de elmúlt. Lehet, hogy a partnerváltás? Szerintem biztosan. És ha más nem, hát ez a feleségnek is kedvező újítás volt…

Se azelőtt, se azóta nem voltam, és nem is akarok nős férfival lenni, de ha vele bármikor folytatnám/újrakezdeném.

(20 éves lány vagyok, ő 47 és igen, az 50-esekre bukok. Gerontofília? Leszarom!)

2011. ápr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
28%
Az előző vagyok. Az az ember, aki velem csalta a feleségét, főzött mosott, és kizárólag ő porszívózott a házban, ugyan úgy kivette a részét a házimunkából, ez nem visszatartó!
2011. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha csak leülnél és vele beszélnéd meg? Kíváncsian figyelem a körülöttem élőket és sokszor semmi más problémát nem látok az életükben csak annyit, hogy képtelenek egymással bensőségesen beszélgetni. Pedig sokszor semmi más nem kellene ahhoz, hogy boldogok lehessenek.

A férj kijelentette, hogy akarja a nyitott házasságot és nem a véleményedet kérte vagy normálisan leült megbeszélni veled? mert ha kijelentette és annyi akkor az tényleg nem hagy tul sok választási lehetőséget hiszen akkor ő már döntött. Azonban ha megvitatni szándékozott veled egy ilyen kényes témát akkor nagy szó ha egyáltalán ki merte mondani. Ebben az esetben tudsz lépni, beszélgethetsz vele arról, hogy mégis miért választana ilyen radikális megoldást. Megoldás lehet az is ha elmondja mit szeretne kipróbálni a szexben és mi az amit te is hajlandó vagy bevállalni lehet, hogy csak fel akarta hívni a figyelmedet a változtatás időszerűségére. Randizhattok újra mint az ismeretlenek ez is lehet izgalmas Sőt szakember segítségét is lehet kérni... Szerintem mindig van megoldás akár az is, hogy tudd mikor kell azt mondani: ELÉG!

20 L 4Éves párkapcsolat

2011. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!