Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nyitott házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyitott házasságot akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
92%

Erre szerintem nem kell megoldást keresni, ez egyértelműen bukó. Őuraságának tetszik hogy heremódra él, és körül van járva, de egy muff már kevés neki (és jó esetben csak másik muffra vágyik, nem ánuszra, vagy gyerekre, vagy háziállatra), de a kényelmet, azt akarja. Ez a házastárs maximális semmibevétele, és megalázása, akinek ilyen akárcsak az eszébe is jut, azt el kell zavarni.


Hát tudodkinek a tudodmijét az ilyennek.


34/n

2011. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnállak. Tényleg. Te mit érzel? szereted őt? Megviselt volna ha eddig is megcsalt volna?hány évesek vagytok? miota éltek együtt? Van gyereketek? Szerintem ezek mind fontos kérdések ebben a tekintetben.Irj kommentet. Sokkal könnyebb lesz ugy válaszolnunk neked. Tudod jobban magunkénak tudnánk érezni a kérdést.
2011. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
45%

eddaevi:

2 év boldog házasság? Akkor nem csodálom, amit írsz. Majd gondold újra 20 év múlva :)

Én 22 éve vagyok nős, és kb. 5 éve élünk nyitott házasságban. Nem űzünk sportot belőle, de ha valamelyikünknek akad valaki, akkor nincsenek a megcsalással járó problémák. A maximális óvatosságot kötöttük csak ki.

Bármennyire lángol még 2 év után a szerelem, ez 10-20 év alatt nem is elmúlik, hanem átalakul valami mássá, szeretetté, kötődéssé, egymás tiszteletévé. Kár becsapni magunkat az ellenkezőjével.

Én voltam azóta már szerelmes is egy másik nőbe, ennek ellenére nem akartam válni. Nekem okozott sok kellemetlenséget, de vállaltam, és ez is elmúlik.

Házimunka? Mindig is megosztottuk egymás között, ez nem változott a nyitás után sem.

Kevesen tudnak így gondolkozni, de természetesen csak akkor működik a dolog, ha mindkét fél elfogadja, és nem ragaszkodik ahhoz, hogy 20 év után ugyanúgy szerelmes, és mindent megkap a párjától :)

Ez az egész szigorúan csak az én véleményem, és saját tapasztalataimat írtam le.

45/F

2011. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
17%
Többen írták azt, hogy hagyd el, hagyd ott, így bunkó, úgy mocsok, éve a házasságnak, etc. Na, ezek az emberek mind hülyék, idióták, teljesen ostobák, szinte már annyira, mint egy közlekedési rendőr. A kényelmességes, meg here életmódos, meg minden hasonló barom szövegükkel együtt az ő fajtájuk tehet arról, hogy ott tart a világ, ahol. A kérés annyi, hogy felvetette neked, mint lehetőséget, vagy eldöntötte, hogy ő ezt akarja. Ha csak felvetette a lehetőséget, akkor az TELJESEN NORMÁLIS dolog. Az korábban is elhangzott, hogy monogámia/poligámia/stb. egyszerű kultúrafüggő dolog. Igazán becseszne, ha ez a kapcsolat végét jelentené, és ha igen, akkor is csak miattad - nem ismerlek. Az, hogy ezt felvetette neked, azt (is) jelentheti, hogy soha nem csalna meg - őt sem ismerem. És egy civilizált, értelmes emberekhez méltó felvetése van arra, hogy MINDKETTEN kavarhassatok mással is esetleg, amit abban az esetben, ha neked nem fér bele, elvethetsz, és kész. Megbeszéled vele, és normális esetben elfogadja az álláspontodat. Az ilyen "otthagyni a mocskot" idióták válaszai után gondolj csak mindig azokra a kultúrákra, ahol - pusztán kulturális okokból - teljesen normális például a többnejűség (vagy egy rakás más, itt furán csengő dolog). Azaz az, hogy belefér-e, ebben az esetben csak a megegyezésen múlik. Ha a második eset van, azaz ő már eldöntötte, na akkor kell otthagynod.
2011. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
7%
Előző vagyok! A kérdés annyi, hogy felvetette neked, mint lehetőséget, vagy eldöntötte, hogy ő ezt akarja! Ezt akartam írni, csak elgépeltem, márpedig az ott értelmet zavaró momentum.
2011. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
80%

A "Nyitott házasság" nem házasság, hanem a gruppen-sex egy fajtájának a "fedőneve". (Lásd: hirdetéseket).


Ha a házasság alapvető kérdéseiben , mint a sex, nincs egyetértés és harmónia, akkor fel kell bontani azt a házasságot. Egyébként meg kinek-kinek izlése szerint..., ha egyetértés van.

2011. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
92%
Hazudnak. Nem normális. Te is érzed, hogy nem az, különben nem kérdezted volna meg. Akik mást mondanak, azoknak az agyukra ment az ösztönviláguk, esetleg sosem fogták fel mit jelent a házasság.... de Te döntesz.
2011. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
7%
Kettővel előző, összevissza beszélsz. Először elmondod, hogy a nyitott házasság így nem házasság, meg úgy tököm, aztán meg leírod, hogy: "Ha a házasság alapvető kérdéseiben , mint a sex, nincs egyetértés és harmónia, akkor fel kell bontani azt a házasságot. Egyébként meg kinek-kinek izlése szerint..., ha egyetértés van." Na ezzel az idézőjelbetettel egyet értek. Egyetértés pedig nem lehet úgy, ha meg sem beszélitek. Egyetértés akkor lesz, ha az egyik fél - jelen esetben a férj - elmondja, mit szeretne, a másik pedig - tehát itt a feleség - ebbe belemegy. Ennyi kész, minden más kamu. Kedves kérdező, ne halgass a sok okostónira, aki házasság így-meg-úgy, meg egyébként alaptalan erkölcsi dolgok erőltetésével jön. A kérdés csak annyi, hogy NEKED belefér-e. Csak ennyi. És ha nem, akkor csak megmondod a férjednek. ÉS ha AKKOR nincs egyetértés, na akkor jön az hogy nincs egyetértés a szexben.
2011. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
4%

"Hazudnak. Nem normális. Te is érzed, hogy nem az, különben nem kérdezted volna meg. Akik mást mondanak, azoknak az agyukra ment az ösztönviláguk, esetleg sosem fogták fel mit jelent a házasság.... de Te döntesz."


OSTOBASÁG! Az ilyen válaszokra ne hallgass, magad is észreveheted, milyen egyszerű lélek adja őket. Hogy mi a házasság, az eleve minimum kultúrafüggő. Az pedig, hogy neked mi felel meg, tőled függ. A férjed nem megcsalt, hanem értelmes módon megkeresett téged valamivel, ami egyébként teljesen normális dolog. Mármint az, hogy az embernek ösztönei vannak. Ezeket vissza lehet fogni, vagy meg lehet egyezni abban, hogy téged nem zavar. Bármelyik megoldás jó, csak az nem, ha emiatt keresztet vetsz a kapcsolatra. Ez ugyanis abban az esetben is előfordul, ha az ember nem keresi fel a párját az ötlettel, hanem A: elhessegeti; B: elintézi magának; C: megcsalja a párját. szerintem értelmes embereknek tudniuk kell beszélni egymással erről is. Csak azt kell tudnod, hogy NEKED hogy a jó. Ha belefér, menj bele, ha nem, közöld ezt a férjeddel, ez csak erről szól, és ne hallgass senki itteni emberre, akik a házasságról alkotott egyéni elképzeléseiket akarják rád erőltetni. A te házasságod, a te elképzeléseid. És persze a férjedéi. Amíg ezek összhangban vannak, megférnek, addig nem lehet gond, ha nincsenek lépj!

2011. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
85%
A válaszadók többsége ijesztő mértékben romlott, erkölcstelen, és torz lelkű. Olyanok vagytok, mint az állatok... Szeretném, ha előbbre hoznák a világvégét.
2011. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!