Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nyitott házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nyitott házasságot akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 22:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
100%

nehéz kérdés... tényleg akkor lenne a legkönnyebb dolgod, ha neked is kedved lenne hozzá, de valahogy nem úgy veszem ki. szerintem ha egyszer ez eszébe jutott egy pasinak, akkor vagy beleegyezel, vagy a hátad mögött fogja művelni. viszont ha megengeded, nincs rá garancia, hogy valaki nem szereti el véglegesen, vagy nem hoz haza valami fertőzést...

kicsit mondjuk furán képzelem el, mikor közölte... és ő csak magára gondolt, vagy téged is hagyna más pasikkal összejönni? mert ha csak magára gondolt, akkor talán tudsz úgy hatni rá, hogy jó, de akkor te is pasizol:) hátha árt az egójának:)

egyébként szerintem ha leülsz vele, és elmondod, hogy szereted és félsz, hogy így elveszíted, akkor talán letesz róla. na már ha szeret és nem akar megbántani.


mondjuk én magamról nehezen képzelem el, hogy hempergek egy idegen pasival, utána hazamegyek a páromhoz meg a kislányomhoz...:( sosem értettem ezt. nektek van gyerek? mióta vagytok együtt?

2011. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első lépés a válás felé. Nem szeret, és ha nem is akar (itt nem a szerelemről beszélek, szeretetről), ez azt jelenti, hogy nem akar rögtön kilépni a kapcsolatból, kell a kényelem addig is, amíg megtalálja az újat. Bár gondolom, már van új, csak még teszteli... És így nem ő lesz a ge.nny, ő egy nyitott házasságból lépett ki, ahol már te is mással voltál, v. lehettél volna, magyarán a te egyetértéseddel történt az egész, nem otthagyott. Ez így kényelmes. Szerintem ne egyezz bele, ha nem tetszik neki, akkor meg mehet, de vállalja fel, amit tesz.
2011. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
100%
Ismertem én is egy párt, akik nyitott házasságban éltek...Addig, míg az egyik végleg ki nem lépett. Sztem, ő volt a kezdeményező, és már előre így készítette elő a távozását, fondorlatosan. Én azonnal meneszteném örökre a helyedben, bármennyire fájna,mert nem szeret eléggé téged.. sajnos.
2011. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
95%
ha belemész, akkor viszont ne szolgáld ki többé. Főzzön magára, mosson magára, vásároljon magára, takarítson-vasaljon magára. Baromi kényelmes, ha a feleség kiszolgálja az embert és még meg is engedi, hogy más nővel félrek_rjon. akkor legalább vállalja azt is, hogy onnantól önmagát látja el.
2011. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
76%
Sztem csak úgy maradj benne, ha ezerrel pasizni kezdesz. És dörgöld az orra alá. De ezután válj el. Ha ez nem megy, hagyd ott.
2011. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 Tündianya ***** válasza:
100%
Jobb, mintha kérdezés nélkül a hátad mögött csalna. Derítsd ki az okot, hogy miért döntött így, vajon mi hiányzik? Ha benned is vannak ilyen vágyak, akkor te is tedd meg. De lehet,hogy hamar rájön,hogy neki sem jön be ez a dolog. Hosszú távon, ha nem működik, akkor úgyis válás lesz a vége...
2011. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
12%
Ha pl qrwazna az meg elmenne mert mondjuk valtozasra vagyik, de az hogy idegen nokkel tobszor is talalkozik az elfogathatatlan!
2011. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
Itt mindenkinek igaza van!Ez NEM normális dolog!!!!!!!!!!!Szerintem sem szeret már a férjed!Sajnálom,tudom,hogy kemény dolog ezt olvasni,de így van!!!Az én páromnak nemhogy a nyitott kapcsolat,de az sem jut az ezsébe,hogy egyáltalán ránézzen más nőre és ez persze az én részemről is így van!Szerintem ez a normális hozzá állás!Én abba a pillanatba fejbevágtam volna serpenyővel és elzavartam volna,vagy elköltöztem volna,ahogy ezt a mondatot kimondta volna a száján!!!!
2011. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:
13%
Egyezz bele, de legyenek feltételeid, pl., hogy évente csak egy kapcsolata lehessen.
2011. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
22:38 -as!! maximálisan igaza van!!! ....mondjuk a heringes dolog sem hangzik rosszul! :D
2011. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!