Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki nem őszinte az tisztelhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem őszinte az tisztelhet és szerethet?

Figyelt kérdés
Szerintetek megfér egymással az, hogy valaki hosszú ideig nem volt őszinte valamiben (fontos dolog) és közben azt mondja, hogy szeret?
2011. ápr. 8. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Aki nem őszinte tisztelhet és szerethet?!


NEM HINNÉM! A jó kapcsolat alapfeltétele az őszinteség!Ha nem vagy őszinte ha hazudsz akkor nem is tudsz tisztelni,szerintem.szeretni meg hát nem is tudom...ha szeretek valakit azt elöször is tisztelem és őszinte vagyok hozzá,szóval az őszinteség és a tisztelet nagyon is összefügg!

2011. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerethet és hazudhat egy ember egyszerre. Az ilyen ember nem rosszindulatból hazudik, hanem gyávaságból (ami viszont ugyanolyan rossz út). Fél, hogy mit szólsz majd ha kiderül a dolog.
2011. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:
általánosságban lehet mondani, hogy ez a két dolog működhet egyszerre, mivel konkrét dolgot nem írtál- így azt mondom : igen, lehetséges.
2011. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
Nézz romantikus filmeket, ott mindig azért hazudnak, mert félnek, hogy mit szól a másik.
2011. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akit annyira nem méltatok, hogy őszinte legyek vele, azt miért szeretném, tisztelném?

Szerintem minden emberi kapcsolat alapja, először az őszinteség, utána a tisztelet, és a végén a szeretet. Magamból indulok ki (kiből másból tehetném még?) és ha én nem vagyok őszinte valakivel, akkor azt nem is tisztelem/szeretem.

2011. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az igaz, őszinte szeretet, tisztelet és becsület együtt jár. Inkább elviselem a keserű igazságot, és könnyebben megbocsátom, mintha később jövök rá, hogy "hülyére vett", a hátam mögött esetleg röhögött rajtam. És ha ezt megtette velem egyszer, megteszi tizedszer, századszor is. Az igazi szereteten alapuló kapcsolatban egy bevallott tévedés kisebb törést okoz, mint a sorozatos hazugság.
2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az nagyban függ attól, hogy SZERINTED mit jelent az, hogy nem öszinte - ha hazudott, akkor az tényleg baj, de ha pl. nem számolt be az elözö kapcsolatáról részletesen, az nem, mert az NEKI magánügye, amihez neked semmi közöd.
2011. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen. én is tisztelem és szeretem a párom, de nem vagyok vele mindig őszinte és nem is osztok meg vele mindent.
2011. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!