Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerethet, nem csalt...

Tényleg szerethet, nem csalt meg? Ha megcsalt volna milyen lenne? Hogy viselkedjek, hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés

Van 1 problémám, és én már teljesen össze vagyok zavarodva, ezért innen kérek segítséget, hátha kapok.

Már 4 napja félreértésben vagyunk a barátommal, 5 hónapja járunk, de most mélyponton vagyunk, pedig sosem szokunk vitatkozni.

A kapcsolatunk kiegyensúlyozott, mindent megtudunk beszélni, tudjuk egymás múltját, és ciki vagy sem sírni is szoktunk egymásnak, tudjuk egymás ex-ügyeit is, semmi sem tabu.

Érzékeny lelkű srác, de nem papucs fajta.

Régebben túlságosan is kimutatta a szeretetét és az aggódását irántam, én ráripakodtam, hogy túlságosan megfojt és apáskodik, nekem ez nem jó.

De 4 napja távolságtartóbb lett… én meg egyből felkaptam a vizet, persze egyből mire gondolok? 1.megcsalhatott 2.nem szeret 3.szabadságra vágyik.

Betegesen féltékeny típus vagyok, ezt tudom magamról.

Már 4 napja ezeket kérdezem tőle, hogy mi a baja, és azt mondta ma, hogy Ő engem sosem csalna meg, mert nem dísznek van velem, 2.szeret, mert küzd értem 3.Ő velem szabad.

Eddig 3 kapcsolata volt, Ő 19 éves, és most nálam érzi először szerelmesnek magát.

Azt mondja, hogy fél kimutatni az érzéseit nekem, mert fél hogyha mindent rámzudít, akkor én besokalok tőle.

De már nem tudok elszakadni a gondolattól, hogy mivan ha mégis megcsal már szakítást is ajánlottam neki, kiabáltam vele, elvetettem a súlykot, de nem megy, Ő bizonytani akar nekem, hogy bízhatok benne.

Ma elkésett a talinkról, de hívott, hogy volt még 1 órája, én hazajöttem, de átjött, és itt állt a kapu előtt míg be nem engedtem.

Megint eltört nálam a mécses, és megint ajánlottam neki, hogy legyen vége, de nem ment sehova, belenézett a szemembe és szerelmet vallott…

Naponta találkozunk, reggelente hív, este skypeolunk, sms-ezünk.

Mondtam neki, hogy nemkell hogy kényszer legyen, de Ő csak azt fújja, hogy hagyjam már ezt a 3 elméletet mert neki megalázó.

Bizonyítani akar, hogy elhiggyem hogy szeret, és csak nekem art jót, nekem akart megfelelni, mert azthitte hogy nekem úgylesz jó, ha Ő távolságtartó.

Én 17 vagyok.


2010. márc. 29. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy. Ha nem szeretne, akkor nem viselné el ezt a hisztit. Mert ez az. Ha meg akarod tartani, sürgősen fejezd be, én már az olvasásától is hidegrázást kaptam...
2010. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy módon tarthatod meg. NE hisztériázz, és felejtsd el a beteges féltékenykedést. Ez megbocsátható mert még fiatal vagy. De elárulom neked, hogy ez a két FŐ ok amiért egy pasi lelécel. A két legundorítóbb tulajdonság. Biztosítsd a szerelmedről, és hogy bízol benne.
2010. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ennyire kapar,higgy már neki!! te mondtad,hogy megfolyt a szeretetével,valószínű miattad változtatott, hogy nehogy elveszítsen. Bizonyítja,hogy szeret,mit vársz még tőle?

Ha nem szeretne, nem bizonygatná,hanem hagyna a fenébe. Hagyd az elméleteidet és bízz benne, ha ennyire szeret. Nem minden sarkon találsz ilyen pasit,vigyázz rá és ne akard mindenáron elkergetni!

2010. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú szeret Téged. Mit akarsz még? Egy barátnőm pontosan így rontotta el legutóbbi kapcsolatát.
2010. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesek vagytok, ilyenkor az emberek még kiforratlanok, és kevés a tapasztalatuk. Többnyire valamilyen minta után viselkednek, szülők mintája, de még inkább filmek, vagy szerelmes regények a példaadók. Ez nem baj egyik se, csak kevés.

Feladok egy leckét: próbáld meg az ő helyzetébe képzelni magad. Próbáld meg az ő szemével nézni magadat.

Próbálj meg kibújni a bőrödből gondolatban, és mint kívülálló, mintha egy filmet néznél,figyeld meg, hogyan is vannak itt kiosztva a szerepek, és hogyan játsszák a szereplők a rájuk bízott szerepet. Vajon jól???

Itt van még egy kis tanulnivaló, nyisd ki, ne félj tőle.

[link]

2010. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szegény srác. Tiszta idegbeteget csinálsz belőle


31/N

2010. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap után igy hisztériázol,mi lesz 5 év után? Bár azt nemhinném hogy megvárja a barátod.
2010. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hisztiroham után örülj, hogy a srác még veled van. Két nagy pofon kellene neked, meg egy irtó nagy pofára esés, ami talán kijózanít. Nem jósolok túl nagy jövőt ennek a kapcsolatnak, és az egész a te hibádból fog tönkremenni.
2010. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, mindenhol azt olvasom, hogy a lány a hisztis, nálunk az exbarátom volt betegesen féltékeny és hisztis, minden ok nélkül megvádolt olyanokkal, hogy nem szeretem őt, megcsalom, meg egyéb. Kb. egy hét elég volt hozzá, hogy elegem legyen és szakítsak. Úgyhogy szerintem vigyázz, hogyan viselkedsz a barátoddal, ő is biztosan megunja előbb-utóbb ezt a hisztizést!
2010. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel,és ha kicsit is fontos Neked barátod,akkor sürgősen fejezd be ezt a gyerekes viselkedést!Figyelj,Te mondtad neki,hogy megfojt a szeretetével,mikor meg visszavett magából,akkor az volt a bajod.Mindezt Érted csinálta,hogy a kedvedben járjon,mert szeret,és nem akar elveszíteni.Becsülnöd kéne ahelyett,hogy jeleneteket rendezel!
2010. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!