Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szerethet, nem csalt...

Tényleg szerethet, nem csalt meg? Ha megcsalt volna milyen lenne? Hogy viselkedjek, hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés

Van 1 problémám, és én már teljesen össze vagyok zavarodva, ezért innen kérek segítséget, hátha kapok.

Már 4 napja félreértésben vagyunk a barátommal, 5 hónapja járunk, de most mélyponton vagyunk, pedig sosem szokunk vitatkozni.

A kapcsolatunk kiegyensúlyozott, mindent megtudunk beszélni, tudjuk egymás múltját, és ciki vagy sem sírni is szoktunk egymásnak, tudjuk egymás ex-ügyeit is, semmi sem tabu.

Érzékeny lelkű srác, de nem papucs fajta.

Régebben túlságosan is kimutatta a szeretetét és az aggódását irántam, én ráripakodtam, hogy túlságosan megfojt és apáskodik, nekem ez nem jó.

De 4 napja távolságtartóbb lett… én meg egyből felkaptam a vizet, persze egyből mire gondolok? 1.megcsalhatott 2.nem szeret 3.szabadságra vágyik.

Betegesen féltékeny típus vagyok, ezt tudom magamról.

Már 4 napja ezeket kérdezem tőle, hogy mi a baja, és azt mondta ma, hogy Ő engem sosem csalna meg, mert nem dísznek van velem, 2.szeret, mert küzd értem 3.Ő velem szabad.

Eddig 3 kapcsolata volt, Ő 19 éves, és most nálam érzi először szerelmesnek magát.

Azt mondja, hogy fél kimutatni az érzéseit nekem, mert fél hogyha mindent rámzudít, akkor én besokalok tőle.

De már nem tudok elszakadni a gondolattól, hogy mivan ha mégis megcsal már szakítást is ajánlottam neki, kiabáltam vele, elvetettem a súlykot, de nem megy, Ő bizonytani akar nekem, hogy bízhatok benne.

Ma elkésett a talinkról, de hívott, hogy volt még 1 órája, én hazajöttem, de átjött, és itt állt a kapu előtt míg be nem engedtem.

Megint eltört nálam a mécses, és megint ajánlottam neki, hogy legyen vége, de nem ment sehova, belenézett a szemembe és szerelmet vallott…

Naponta találkozunk, reggelente hív, este skypeolunk, sms-ezünk.

Mondtam neki, hogy nemkell hogy kényszer legyen, de Ő csak azt fújja, hogy hagyjam már ezt a 3 elméletet mert neki megalázó.

Bizonyítani akar, hogy elhiggyem hogy szeret, és csak nekem art jót, nekem akart megfelelni, mert azthitte hogy nekem úgylesz jó, ha Ő távolságtartó.

Én 17 vagyok.


2010. márc. 29. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Neki lenne könnyebb a hisztismentes élet szerintem. Nagyon szerethet ha elviseli a nyöszörgéseidet. Nőj fel...

Te kérted arra, hogy ne fojtson meg az aggódásával, miért csodálkozol, hogy lazábbra vette?

2010. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg akar felelni, és átesett a ló másik oldalára.
2010. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen vagy!
2010. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!