Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan hárítsam el, ha belelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hárítsam el, ha belelép egy másik nő az életünkbe? Mit kell ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyok nős, imádom a feleségemet. Adva van egy söröző, ahová hetente egyszer (kétszer) lejárok kártyázni, és itt van egy pultos hölgy, aki rendszeresen oltogat, hogy ő mennyivel jobban megbecsülne, mint a feleségem, és hogy "egy próbát megér" minden. Szó se róla, nagyon jól néz ki, de nekem tényleg nem kellene. Mit mondjak neki, hogy észrevegye magát?
2011. ápr. 5. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A kutya próbál.

Ne mondj neki semmit, hagyd figyelmen kívül.


Addig jó, amíg csak oltogat, és "nem lép be az életetekbe".

:)

2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan mond meg neki, hogy nem érdekel téged. Nem akarsz tőle semmit. Az nem jó kifogás, hogy feleségem van, nem lehet, mert akkor azt hiszi, hogy van esélye nálad, épp csak visszatart, hogy már van valakid. Add a tudtára, hogy nem érdekel, és kész.
2011. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy pohár vízre :) Engem vérig sértenél vele, talán nála is bejön :D
2011. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha szép szóra, viccesebbnek hangzó szövegekre nem veszi a lapot, akkor csak bunkózva tudod lekoptatni.

Pl "Ha lehet, fogd vissza magad, mert még szájára vesz a falu/város, és égne a pofám, ha pont veled hoznának össze.." Egy ilyen után tuti hogy nem kapnád többet tiszta pohárba a sörödet!

Na de egyébkén komolyan, ha nem veszi a lapot, és továbbra is beszólogat, hagyd figyelmen kívül, esetleg röhögj rajta a haverokkal. Talán véletlenül elmehetnél kávézni a feleségeddel is oda egyszer, és boldogan turbékolhatnátok a szeme előtt egy félreeső helyen.. Hátha megérti, nem tud titeket szétrobbantani.

2011. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyen ringyókat kellene jól pofánb*szni egy vaslapátal akik megpróbálnak belemászni más életébe úgy h tudják hogy van feleség élettárs,barátnő esetleg gyerek.Az ilyet nem értem és remélem ugyanilyen helyzetbe kerül egyszer.már nagyon viszkethet neki.Te meg mondmeg neki világosan ha feleségedet szereted és nem akarsz félrelépni és hanyagoljon téged.Vagy menj másik helyre kártyázni,de az is lehet h azért van rád mászva mert félreérthető jeleket küldesz felé:mosolyogsz,kacsintasz,viccelsz vele.
2011. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mutasd be neki az egyik szingli haverodat. Olyan visszataszító, amikor egy nő nyomul, én sosem tudnék ilyet tenni, nekem megalázó lenne, kuncsorogni..Lehet jeleket küldeni, ami senkinek sem fáj és nem közönséges. Mert erre tényleg a közönséges a legjobb szó. Azért remélem vagyunk még páran, akik a női büszkeséget képviselik :)
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű:Ne járj abba a sörözőbe!!!!!!!!!!
2011. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg, a pultosok elvileg váltásban szoktak lenni. Miért nem kerülöd el? Nyugodtan megmondhatod a haverjaidnak is, hogy hidegrázást kapsz a nőtől, így ha őket kérdezi, miért maradozol el, talán még vissza is mondják neki..:)

Tényleg elég gáz, ha valaki nős pasira hajt, és nem veszi figyelembe az elutasítást sem. Megcsúfolja a női nemet:(

2011. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Rád akar mászni az ilyen dumákkal,azt élvezné ha szét cseszhetne egy családot!Van olyan ribi akit csak is az ilyen kapcsolat hajt motivál.Neki nem jó a független,nem neki családos kell avval izgalmasabb,meg tudná mutatni ő mire képes,tudna rivalizálni,ez fűtené!Undorító,szánalmas,te meg még meg is hallod a megjegyzéseit!Ha fontos a családod feleséged,szólj már be neki hogy lekopjon, mert ha vevő vagy rá,úgysem fog békén hagyni míg rád nem mászik az állat!
2011. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szereted a feleséged és nem akarsz tőle semmit. Amúgy én tuti megmondanám neki, hogy nőként legyen már annyi önbecsülése, hogy nem nős férfiakat akar felszedni egy kocsmában. De én nő vagyok...
2011. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!