Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
14 éves házasok vagyunk. A férjemmel sajnos sokat veszekszünk. A fő probléma, hogy nem tud elszakadni az anyukájától. Ha mond valamit, vagy kér, egyből ugrik. Kevés a pénz, a rokonok tángálnak minket. Anyukám aválást javasolja. Szerintetek??
2011. ápr. 2. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted a férjed? Mert ha igen, akkor próbáld meg elviselni az anyósod. Olyan nagy vagy sokba kerülő dolgokat kér, amit nem engedhetnétek meg?
2011. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha anyukád azt mondta...
2011. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit morbid, hogy a férjedet azzal "vádolod" hogy nem tud elszakadni az anyukájától, de tulajdonképpen a váláson te is azért gondolkodsz (talán) mert anyukád felvetette.

Mivel te éled az életed, ez a döntés, hogy hogyan legyen tovább csak a tiéd legyen. Nem fog az anyukád új férjjel meglepni, nem fogja helyetted a problémáidat megoldani.

Én mit tennék a helyedben? Én rendkívül béketűrő ember vagyok, valahogy megpróbálnám kordába tartani az anyós-férjem viszonyát.

2011. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, amit a 3. Egyformák vagytok a férjeddel, nameg ilyenért válni...
2011. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A házasság két ember magánügye, ugye? Egy anya mindig a "fiacskája" pártján áll, s ez érthető is: féltékeny a menyére. Ez természetes dolog, minden anya ilyen, ha beismeri, ha nem. Kettejüknek kell dönteni saját további életükről, s ebbe a férj édesanyjának nincs beleszólása.

Meggondolandó nagyon a válás, ha gyerek is van. Nem ajánlom, hogy a gyerekük lelkét egy életre tönkretegyék.

Minden válást a gyerekek sínylenek meg a legjobban. Tehát gondolkozzon józanul, reálisan, és ne hagyja magát befolyásolni senkitől. Szeretettel: Papa

2011. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A férjem anyuci kedvence,ja és oda vissza működik,soha nem tudna elszakadni tőle,hogy csak a családjának éljen,és csúnya dolog is lenne!Nálam is előfordult vita főleg az elején mikor már soknak éreztem,még is hosszú évek óta elviselem,a férjemre tekintettel ami nem könnyű.Lazára kell fogni,nem piszkálni evvel,mert annál rosszabb,én legalább is tapasztaltam,a sok vita által.Az már másik,és komolyabb probléma,ha kevés a pénz,és a rokonok dotálnak,hát inkább erre a problémára orientálódnék,és ha a férjed által kevés a pénz mert úgy áll a dolgokhoz, akkor inkább ezen a téren erőltetném a dolgokat ez azt hiszem fontosabb probléma.A válás az utolsó!Előtt még sok mindent meg kellene tenni egy kapcsolatért megbeszélve,kompromisszumokkal,feltéve ha ér még neked a kapcsolat ennyit.Alaposan át kell gondolni mit miért,hova,merre,hogyan,minek:)
2011. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!