Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam, de szeretem. Érzelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam, de szeretem. Érzelmek válás után. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Feleségemmel szétmentünk. Válóper és válása alatti hónapokban igyekeztem új életet kezdeni. Úgy hozta az élet, hogy összejöttem egy nővel. Minden szuper.

Mikor néhány hónap mulva eljött a válóper napja, összeomlottam. Ott azt éreztem látván az ex családom, hogy nem is akartam elválni, bárcsak újra kezdhetnénk.

Egyre rosszabb az állapotom (alvászavar, depresszió kezdemény, zavartság, étvágytalanság).

Bármerre járok az új családommal, mindenhol a régi jut eszembe, például a helyek miatt. Pedig rendesek az újak, minden szuper. Lassan észre is fogják rajtam venni, hogy valai nem stimmel. Félő, hogy ezen allapot megmérgezi a jelent. Mit érdemes tenni? Nem tudtam, hogy vannak még érzelmeim az előző családom iránt.


Nem az érdekel, hogy mennyire vagyok rossz, vagy mit és hogyan kellett volna. Hanem a megoldás, ha létezik.

10 évig voltunk együtt.


35F



#Válás érzelmekkel #Elválás érzelmekkel #Válás erzelmel #Válás összeomlás #Válás szeretet #Válás úgy hogy szeretem
tegnap 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez ilyen illuzio. Minden pasi hirtelen szerelmes ha ki van dobva.

Ez önbecsapás.

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Biztos volt valami oka a válásnak, valami nem működött köztetek. Gondolj arra, hogy úgyse működne, ha esetleg kapna egy második esélyt ez a kapcsolat.


A válásnál meg teljesen normális, hogy van egy gyászfolyamat. Mégiscsak lezárul az ember életében egy periódus. Meg kell élni ezt a gyászt, komolyan kell venni, nem pedig elnyomni, és pláne nem pótlékokkal (új barátnő) elterelni róla a figyelmet.


Az új barátnővel meg legyél korrekt, és mondd meg neki, hogy csak egy eszköz volt, hogy elfelejtsd a régi dolgokat. Ne legyél önző, hadd találjon ő is egy olyan pasit, aki tényleg szereti.

tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért váltatok el?
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az, aki hangsúlyozza, hogy az élet sokkal bonyolultabb, mint elsőre látszik. A kötödés megszűnése 10 év után nagyon kemény játék. Kitartás, légy erős és tarts ki a döntésed mellett.
tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Hogy lehetett máris összejönni valakivel? Nekem ez annyira szürreális. Ráadásul minden szuper.. De összeomlottál. Vagyis dehogy volt szuper. Magadnak sem valottad be, hogy minden szar. Legalábbis a fejedben a szívedben egyenlőre.

És megoldás? Arra válás előtt kellett volna gondolni, hogy inkább rendbe hozzuk. Persze nem tudom, hogy lett e volna hozzá partner az exed. Nagyban függ miért volt a válás, ki akarta. Ha az exed akarta és nem volt visszaút akkor nincsen megoldás. Ráadásul tényleg vissza kell nézni a múltba, hogy a problémákat meg e tudnátok oldani vagy egy rövid "minden szuper" időszak után újra ugyanott lennétek mint a válás előtt. Ennek mi értelme lenne?

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Normális érzés... Egyszerűen csak nem vagy túl rajta, nem dolgoztad fel, nem ment végbe a gyászfolyamat.

Emiatt van, hogy házasságból/hosszú kapcsolatból kijövő férfihoz kb 2 évig nem szólunk hozzá, ha eszünk van. :D A barátnő sajnos benézte...

tegnap 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oka biztos van a válásnak, barátnőm például azért vált el mert a csávója egy fillért nem volt hajlandó adni, hónapok teltek el mire bevásárolt a faszi kb 2 napra elegendő kaját… és annyiban merült ki a gyerekkel való foglalkozása hogy elvitte fagyizni a gyereket, meg sétálni néha… ja és bevonta a kocsit mielőtt beszállt volna a gyerek mert jaj az autója nem lehetett koszos… elválni persze nem akart a koma :D és szegény barátnőm szülei intéztek mindent a gyerekkörül mert az apja nem volt hajlandó… én is utaltam neki suttyomban néha pénzt… pedig régen normális volt a koma, elvileg szerette, de nem akart anyagilag beszállni semmibe egy idő után.. tehát nem feltétlen két emberen múlik egy kapcsolat.. elég ha az egyik hülye. Ilyen / hasonló esetben nem lehet azt mondani hogy de egy kapcsolat kétemberes..
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A régi családodat miért kéne elfelejteni? Nem cserélheted le a saját gyerekeidet másnak a gyerekeire. Nem is értem, komolyan.
ma 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni. Majdnem én is írhattam volna a kérdést 2 évvel ezelőtt. Ezt csak az tudja aki átélte. Nekem segített mikor dolgoztam azon,hogy megértsem a múlt ok okozat összefüggéseit (Feldolgozás).

Elfogadtam a múltat. Nincs bennem harag, inkább szeretet maradt. Lezártam a múltam, szeretem a jelenem. A gyerekeimet, a baratnőmet ( elfogadás).

Nem bánom a múltat, azt sem hogy így alakult. Férfi vagy megoldod.

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!