Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak, előfordul hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak, előfordul hogy visszasírjátok az exet?

Figyelt kérdés
Sokszor válás után kiderül hogy a következő partner sem jobb, vagy egyszerűen hiányzik az ex, mert rájövünk, nem is volt olyan rossz, amilyennek régen tűnt. Kíváncsi lennék, ez mennyire gyakori. Vagy az a jellemzőbb, hogy örülünk hogy "megszabadultunk tőle"?
2011. ápr. 1. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem késő bánat válás után ráébredni,h hiányzik,akkor miért kellett így elkapkodni? higgadtan át kell gondolni...nem voltam még férjnél,de remélem csak 1x leszek:)
2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen őrültség volt elválni.
2011. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

nekem a szüleim váltak el, anya mondta, hogy már megbánta, de csak az anyagiak miatt.

Apának szeretői voltak, meg szinte sose volt otthon, de anya azt mondta, két fizetésből jobb lett volna megélni.

2011. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

igen, biztosan van így, hogy kesergünk az előző után. Szerintem a következő kérdés lehetne a fordítotja, hogy:

- bánjuk-e azt, hogy nem léptünk ki időben a kapcsolatból, pedig millió jel utalt arra, hogy nem működik?

2011. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előzőhöz jav.: javítottja
2011. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha egy pillanatig sem!!! Foleg miutan a valas alatt megmutatkozik az igazi arcuk...

Amikor latod milyen gerinctelen feregge tud valni valaki akit azt hitted ismersz, ketseg sem ferhet hozza hogy jol dontottel...

2011. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nálam a férjem akart válni,nekem is jött új kapcsolat,de nincs olyan hét,hogy ne gondoljak rá,ne emlékezem,ne álmodjak a volt családommal,így három év után is,hiába van mellettem az új társam,hiába szeretem,még is más minden.Nagyon meg kell gyűlölni a másikat,hogy el tudjon szakadni az ember.Pedig mint írtam ő vált egy új kapcsolat miatt,és még anyagi ügyekben is csúnyán járt el velem,utálnom kellene,de egyszer csak vége lesz az emlékezéseimnek.
2011. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!