Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, hogy megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megváltozik egy férfi aki fére lépet többször is van ilyen?

Figyelt kérdés
Volt neki egyalkalmi kapcsija is(ez egészen véletlen derült ki,mert ugye az egyalkalmi nehezebben vagy ki sem derül!)De természetesen ezt is tagadta ,mint a többit is!Az másik meg másfél hónapig tartott ,mikor megtudtam dobta!A harmadik meg két és fél hónapig ezt is dobta amint megtudtam!Meg volt ezen kivül még kettö ,ami a munkahelyi volt, de bizonyitani nem tudtam ott semmit!De tudom ,hogy volt valami csak tagadja!Most esküdözik ,hogy soha többé nem tesz ilyet ,igaz ezek a dolog majdnem három éve voltak!Illetvel volt egy tavaly összel találkozott innen a netröl egy lánnyal ,de nem volt semmi tuti, mert elolvastam a leveleiket mivel a csajnak nem jöt be a párom!Az nagyon megbánta !Most megint esküdözik ,hogy soha többé nem tesz ilyet ,mert engemet meg a gyerekeket szereti,és nem akar minket elvesziteni!Meg arról nem beszélvel anyósom szerint én vagyok a hibás mindenért!De miért is?Holott megtettem neki mindet itthol elvolt kényeztetvel!Aról nem beszélvel amikor kétszer márt elhagytam amikor kitudodtak a férelépései ,öngyilkosági kiséreteket tett meg!Nem szeretném ha valamit csinálna magával.Érdemes neki még hinni?
2009. febr. 25. 09:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak, akik végigflörtölték az eddigi életüket, nem fognak megváltoztatni. És az a nő, aki azt hiszi, hogy ő majd megváltoztatja, ezt a típust, csalódni fog. A férjed biztosan élvezi ezt az egész helyzetet, hogy ő kalandozik, de azt is tudja, hogy otthon mindig várják. Vagy elfogadod, vagy meglépsz. Abból kiindulva, hogy nem egy és nem kettő félrelépéséről tudsz, és még mindig vele vagy, gyanítom te már régen az elfogadás mellett döntöttél.
2009. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!