Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan, hogy megváltozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megváltozik egy férfi aki fére lépet többször is van ilyen?

Figyelt kérdés
Volt neki egyalkalmi kapcsija is(ez egészen véletlen derült ki,mert ugye az egyalkalmi nehezebben vagy ki sem derül!)De természetesen ezt is tagadta ,mint a többit is!Az másik meg másfél hónapig tartott ,mikor megtudtam dobta!A harmadik meg két és fél hónapig ezt is dobta amint megtudtam!Meg volt ezen kivül még kettö ,ami a munkahelyi volt, de bizonyitani nem tudtam ott semmit!De tudom ,hogy volt valami csak tagadja!Most esküdözik ,hogy soha többé nem tesz ilyet ,igaz ezek a dolog majdnem három éve voltak!Illetvel volt egy tavaly összel találkozott innen a netröl egy lánnyal ,de nem volt semmi tuti, mert elolvastam a leveleiket mivel a csajnak nem jöt be a párom!Az nagyon megbánta !Most megint esküdözik ,hogy soha többé nem tesz ilyet ,mert engemet meg a gyerekeket szereti,és nem akar minket elvesziteni!Meg arról nem beszélvel anyósom szerint én vagyok a hibás mindenért!De miért is?Holott megtettem neki mindet itthol elvolt kényeztetvel!Aról nem beszélvel amikor kétszer márt elhagytam amikor kitudodtak a férelépései ,öngyilkosági kiséreteket tett meg!Nem szeretném ha valamit csinálna magával.Érdemes neki még hinni?
2009. febr. 25. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már a felénél annak amit leírtál nem kellett volna hinned neki többet. Az öngyilkossági kisérlet azért maradt csak kisérlet mert azt akarta, hogy megijedj és vele foglalkozz. Magyarul: érzelmi zsarolás. Aki öngyilkos akar lenni az meg is teszi, nem csak az agyát adja.
2009. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna. Ne dőlj be neki! Az előttem lévő hozzászólónak igaza van. Esze ágában sem volt meghalni, érzelmi zsarolás volt a részéről. Ha megakarná tenni nem hibázná el.
2009. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Mi az hogy fére lépet? Meg öngyilkossági kiséret?

Talán félre?

És kisérlet?

A beszélvel? Ezt nem sejtem mi akar lenni.

Lényeg az, hogy gondok vannak, ezeket pedig meg kell beszélnetek, de úgy, hogy azt ne lehessen FÉLRE érteni, mert, csak akkor lesz a dolog egyértelmű.

Ha vannak gyermekeitek akkor szerintem még egy esélyt adj, és reménység szerint nem lesz több kisérlet, még akkor sem ha , nagy lesz a kisértés. Kisérjen szerencse!

2009. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ideig-oraig nem csal meg, de ahogy lehetosege lesz ra, ahogy egy kicsit is nem ugy mennek a dolgok otthon, azonnal megcsal ujbol.

O egy hutlen tipus, ha igy tudsz vele elni, akkor ok. Ha nem, hagyd ott!

2009. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen pasit ismerek, aki megváltozott, és amellett változott meg, aki neki az igazi volt, és a lány a sarkára állt, és nem hagyta magát. Nála se ment egyik napról a másikra a mostani párja mellett, de aztán egy idő után sikerült, és azóta nem viszket a nadrágja, boldogok együtt.
2009. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, amikor 100%-ra lehet tudni, hogy nem fog megváltozni valaki. Úgy sosem szabad belemenni 1 kapcsolatba, hogy majd a másik megváltozik, mert nem fog! Ezért van annyi válás. Ennél még egyedül is jobban el tudnál lenni, mert sok fájdalomtól kímélnéd meg magad. Keress olyat, aki megbecsül.
2009. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, akik azt mondják: fuss. Hányszor is kell neki "még egy" esély? Egy nagy frászt, azt. Úgysem lesz öngyilkos, ahhoz túlságosan gyáva. Csak látja, hogy ezzel téged vígan lehet zsarolni. Ne hagyd magad.
2009. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amugy meg az idegesit a legjobban ,hogy azt mondja ,hogy én fujjom mindig fel az egészet ,mert ö csak engemet szeret mindig ezt mondja!Rádásul ezzel a legutobbi esetel is ,hogy taláizot egy növel de nem volt semmi,azt mondja rá csak beszélgetni találkozott vele,ö semmit nem akart a nötöl!De megnéztem az emaileit abban mások álltak!Akkor ezek után mit gondoljak?Az a baj ,hogy nagyon szeretem ,és ö ezt tudja ezzel él mindig vissza!
2009. febr. 25. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit írtál nekem az derült ki hogy szeret téged, de ne számíts arra hogy meg fog változni. Ha nagyon szereted ülj le és döntsd el magadban hogy el tudod-e így fogadni ahogy van (sokan vannak így) a megcsalásokkal együtt. Egyetértek azzal hogy úgy ne folytass egy kapcsolatot hogy majd meg fog változni. (Bár én is ismerek olyat aki megváltozott, de asszem ez a ritka eset ami csalfa reményeket szül a többségben)
2009. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő azt gondolja, hogy te ezzel felfújod a dolgokat, az azt jelenti, hogy ő nem veszi észre, hogy ezzel neked mekkora fájdalmat okoz, így tuti, hogy nem fog megváltozni. Már elég az is, ha valaki gyanúba keveredik, a te párod pedig már nem 1-2 alkalommal járt így.
2009. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!