Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanács? Mi ez akkor most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Mi ez akkor most? Különköltözött, de rendszeresen összefekszünk ja és nem akar vissza jönni hozzánk a férjem. Van egy 16hónapos gyermek is.

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak addig fog visszajárni amíg nem talál mást. gondolj bele milyen arany élete van, te neveled a gyereket egyedül birkózol a gondokkal ő meg éli világát a kis külön lakásában nyugiban ha meg egy kis sex kell átmegy hozzád...el sem hiszem hogy te ebbe belemész.
2011. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol a büszkeséged???
2011. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Tanács: legyél vele tartózkodó,elutasító,még puszit se engedj,nemhogy szexet.

Éreztesd vele,hogy már nem érdekel és boldog vagy nélküle(akkor is ha nem igy érzed),és mindig legyél vonzó.

Ezek után majd tuti vissza akar jönni hozzád.

Az elérhetetlen jobban vonza őket.

2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy szereted ezt az embert. Azért, mert ő nem szeret téged. Ahhoz, hogy ezt ki merjem mondani, nem kell ismernem sem őt sem téged. Aki el tudja hagyni a társát, főként úgy, hogy hátrahagyja a kisgyermekét, azért mert már nem szerelmes, azzal nagyon nagy gondolk vannak még az emberség kérdéskörében is. Jó apa? Hogy lehet jó apa az, aki csonka családra kárhoztatja a gyermekét????? Mert ezt nem csak veled teszi. Sőt, mondhatom azt is, hogy főképp nem veled. Mert biztos ismered a mondást: Kopik, vásik, kerül másik!

Higgy nekem, mi lassan egy éve vagyunk külön, ahogy kitette a lábát az ajtón, már el is indítottam a válási folyamatot. Aki ezt meglépi, az kuka. És pont. Ne magad miatt haragudj, a lányodért. Az én kicsi lányom most 17 hónapos. Tudom milyen nehéz egyedül. De azt a mintát akarod mutatni a tiédnek, hogy hagyja, hogy keresztülhugyozzák, mint egy hóembert? Mert te azt teszed. Mi vagy te? Ingyen nő? Isten lássa lelkemet, a javadat akarom. Emeld fel a fejed, és küldd el a csába.

Ha szeretne egy szikrányit is, meg sem fordul a fejében lelépni. És hidd el azt is, ennél találsz te jobbat, és a kislányod is jobban jár. Kitartás!

2011. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ne haragudj, de te magadnál vagy??

Neveled a gyereket, végzed a házimunkát, vállalod az összes felelősséget, amit eredetileg ketten vállaltatok.

Ő ott hagyott téged egy csecsemőkorú gyerekkel (gondolom, mikor rájött, hogy vége a feleség által körbeugrált kiskirályságának).

Ő nem jó apa.

A jó apa nem hagyja ott a családját, csak azért, mert úgy érzi, "már nem szerelmes" a feleségbe.

Tudod kik szoktak ilyet csinálni? A kamaszkorú gyerekek.

Mégis a férjed mit várt, mikor összeházasodtatok és gyereket vállaltatok? Hatvan éven keresztül tartó lángoló, izzó szerelmet? A párkapcsolat/érzések minősége változik az évek folyamán, ezt mindenki tudja, aki elmúlt 16 éves.

Nem akarlak megbántani, de a férjed visszataszító alak.

Szerintem teljesen megalázod magad, ha lefekszel vele.

Vasald be rajta a gyerektartást, engedd, hogy magával vigye a kislányt láthatáskor és add be a válópert.

Ne alázd meg magad, ennél ezerszer jobbat érdemelsz!

A "férjed" olyan, mint egy elkényeztetett, hisztis, retardált hü.lyegyerek. Szerintem a kislányodra előbb fogsz tudni számítani, mint őrá.


Hozzáteszem, nem alapvetően a válással van gondom, hanem azzal, ha valaki nem képes tiszta lapokkal játszani. Ez így tisztességtelen. A kapcsolatotok egy játszmázásra épülő kapcsolat (ahol te vagy az áldozat, ő meg az uralkodó). Olvasd el ezt a cikket, szerintem valószínű, hogy igaz rád (rátok):


[link]

2011. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A jó apa fő ismérve a FELELŐSSÉGVÁLLALÁS. Az, hogy néha eljátszik a kislánnyal, nem azt jelenti, hogy jó apa. Néha én is eljátszok a rokongyerekekkel egy-két órát, az még nem azt jelenti, hogy olyan dolgot nyújtok nekik, amit az igazi szülők tudnak nyújtani. Biztonságot, hátteret, jó példát. Eközül a 3 közül a te férjed melyiket nyújtja a gyerek számára?
2011. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mos rá? Főz rá? Vasal rá? Fürdeti? Takarít utána? Elviszi az orvoshoz, ha beteg? Megvigasztalja, ha rosszat álmodott? Virraszt mellette éjszaka, ha nem tud aludni? Viszi rendszeresen a játszótérre? Tartja a kapcsolatot a védőnővel, gyerekorvossal? Vagy legalább néhány dolgot megtesz ezek közülük? Ezek a jó apa ismérvei (mert szerintem a jó apa és a jó anya közösen csinálják ezeket a dolgokat).


Vagy csak kéthetente jópofizik egy sort, vesz neki egy csokit vagy játékot, és te el vagy ájulva?

2011. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, rettentően sajnállak, de sajnos találó válaszokat kaptál. Ki vagy használva. Ne engedd! Kell hogy legyen olyan hapsi, akinek TÉNYLEg kellesz, neki sajnos nem. Lépj tovább!
2011. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ilyen biztosra, hogy nincs senkije?

Neked úgysem mondaná el, hiszen akkor nem szexelnél vele.

Nem véletlenül költözött külön, amikor ott alszik a másik lakásban, szerinted mit csinál?

Van egy-két tippem.

Ne légy ennyire naiv.

Ha nincs senkije, nem lett volna kényelmesebb otthon maradni a feleséggel, aki minden szinten kiszolgálja? Dehogynem.

Jó, lehet hogy nem konkrétan egy valaki komoly kapcsolata van, hanem pl. minden nap más nőt rendel magának egy bizonyos szolgáltatástípusból, vagy szexrandi oldalon ismerkedik, vagy szórakozóhelyen diáklányokkal, vagy ehhez hasonló.

2011. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A szegény diáklányoknak meg biztos játsza az egyedülálló szingli szerepét.
2011. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!