Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellene tennem ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ahhoz, hogy a fateromat bepereljem?

Figyelt kérdés
Nevelő fateromat nem ismerem mivel nem keresett és én sem őt. Anyámmal nem voltak összeházasodva mivel az esküvő előtt megcsalta anyámat a fater. Az érdekelne, hogy ha beperelném, hogy nem fizetett gyerektartást 18 évig akkor egy részt mennyi pénzt kapnék másrészt pedig sztetek biztosan megnyerném a pert??
2011. márc. 18. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is épp ezt kérdezném..
2011. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te teljesen el vagy szállva kisanyám.

Most nincs pénzed és minden baromságot kitalálsz, hogy pénzhez juss. Ne akarj másokat tönkre tenni ok nélkül azért, hogy te jobban járj.

Amúgy pedig pereldd be! Garantáltan elveszted a pert és rád vernek egy jópárszázezres perköltséget, amit aztán fizethetsz.

2011. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
NEm nevelő fateromról lenne szó hanem a biológiai fateromról csak véletlneül elirtam:S viszont a többi valós info.
2011. márc. 19. 19:52
 14/15 anonim ***** válasza:
18 év felett nincs értelme, akkor már csak rokontartás járna, ha megítélnék, de nem nagyon van rá esély: miért nem kérte anyád időben?
2011. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de csak édesanyád perelhet egyrészről, és a gyerektartás csak hat hónapig visszamenőleg követelhető. Jó tanács próbáld meg felkutatni édesapádat és kapcsolatot kiépíteni vele, hátha magától is felébred benne az apai ösztön. Velem is ez történt édesapám alig fizetett gyerektartást utánunk és nem is tartott a velünk a kapcsolatot, mivel született gyermeke a jelenlegi kapcsolatából, és végülis kénytelen volt bennünket megkeresni, mivel a féltestvérünk egy családi eseményen hallott rólunk. Mára 10 év után elfogadható a viszonyunk és próbálja felénk anyagilag is bepótolni az elmulasztottakat, persze én ezt sohasem vártam el tőle.
2011. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!