Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hány éves korától viheti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korától viheti az apa a gyereket?

Figyelt kérdés
Most a kisfiam 8 hónapos, és már beszél arról, hogy elviszi majd nyáron 2 napra 2 hetente. Hány éves kortól viheti el? Én nem bízok az apukában, sőt ahová vinné, ott nekem nem tetszik a körülmény. Víz nincs, meg kutya macska, és valamikor kacsa is bemegy a lakásba.
2011. febr. 26. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tré:| hát szerintem ne hagyd hogy elvigye, azért még egy két évesen is kicsi a gyerek... Nem tudod vele megbeszélni, hogy inkább látogassa meg nálad a gyereket? Ha jól értem elváltatok..
2011. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha nem bízol benne , ne add oda a gyerekedet neki, vagyis ne úgy hogy te nem vagy vele. Az én kisfiam 11. hónapos és én is hasonló cipőben járok sajnos.
2011. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom változott-e, de évekkel ezelőtt a betöltött 3. évétől vihette el a másik szülő a gyermeket, addig csak látogathatta, de el nem vihette. Kérdezd meg a helyi gyámügyest, ő pontosan tudni fogja, és később is segíthet, ha probléma adódna.
2011. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. életévtől, de ettől függetlenül nem értem miért félted az állatoktól. Semmi baja nem lesz tőle, a lelkének csak jót tesz, ha állatokkal van. Vizet meg csak visz be valahonnan, hogy megfürdesse.
2011. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor már tudja jelezni a kicsi, hogy mit szeretne, és mit nem, akkor már egy-két órára nyugodtan elengedheted vele. Nálunk ez 14 hónapos kora körül jött el. Heti kétszer viszi el 2,5 órára. Ottalvós csak ha bettöltötte a 3. életévét, előbb én nem javaslom, de szerintem ez is gyerekfüggő, ismerek olyat, ahol a kétéves kisfiú simán elvolt az apukával egész hétvégén, máshol pedig a 4 évest sem tudod rávenni, mert őrjöng...

Sok múlik a gyermek és a különélő szülő kapcsolatán, illetve én abban hiszek, hogy a gyermek érdekében szoktatni kell őket is egymáshoz, illetve az anyától való elszakadáshoz is. Tudom, hogy nehéz, nagyon is, de a kicsinek szüksége van az apjára is.

2011. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elviheti 3 éves kor alatt is, viszont azt kérheted, hogy éjszakára vigye haza. Ha már elmúlt 3 éves, akkor ott is aludhat nála a gyerek. Javaslom, hogy a hosszútávú béke érdekében, ha lehet próbálj meg apukával nyugodtan beszélni a helyzetről, remélhetőleg megérti, hisz ő sem akarhat rosszat a saját gyerekének. Mindenesetre, ha az apuka nem egy hitvány alkoholista vadbarom, akkor a gyereket ne tiltsd el tőle, mert tőled válik és nem a gyerekétől. Persze ez egy normális exre vonatkozik nem egy állatra.
2011. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sokszor kijön rajta az agresszió, és az italt sem veti meg. Ezért féltem a kisfiamat.

De persze mások előtt mutassa milyen példás apa

2011. febr. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!