Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom úgy nevelni a...

Hogy tudom úgy nevelni a gyereket, hogy ne dohányozzon? (Egészen kis korától számítva! )

Figyelt kérdés
Furcsaság, hogy bátyámmal együtt nőttünk fel, de ő soha nem nyúlt cigihez, én pedig dohányzom. Azért mondom ezt, mert cigifüstben éltünk gyerekkorunkban is. Én pedig már 12 éves korom óta cigizek. Tehát ebből kifolyólag a fenti kérdésem lenne...
2010. febr. 22. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Példamutatással kéne kezdeni.
2010. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen! :(
2010. febr. 22. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a szülei se dohányozzanak. Nálunk anyukám dohányzik, és apukám a mai napig veszekszik vele ezért. Én a világ minden kincséért se gyújtanék rá, de az öcsém dohányos lett.
2010. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez hajlam kérdése is!nálunk se anyu se apu nem cigizett,én bekerültem egy olyan közegbe ahol cigiztek és brahiból kipróbáltam aztán jól rá is szoktam!mióta babám van azóta nuku cigi!próbálj te is leszokni és így inspirálod őt,h ne tegye majd
2010. febr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy!A lányom 16 éves koráig gyűlölte a cigiszagot.2 éve dohányzik.A fiam 15 éves kora óta.Lehet,hogy rosszul teszem,de nem tiltom őket,persze nem is veszek nekik cigit.Talán,ha nem tiltom őket,akkor nem kell nekik valami utcai árus "ki tudja micsodája".A lakásban nem gyújthatnak rá és a kicsi előtt(11 hónapos) sem szeretem.

Mit teszek?Várom,hogy megjön az eszük!Tépem a számat,hogy ennyi pénzből vehetnél ezt,elmehetnél oda.Remélem egyszer meghallják!Egyébként 14 éves korukig sportoltak,ez sem segített.

2010. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!