Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen öltözetben mentél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen öltözetben mentél a válóperes tárgyalásra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 05:50
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Bocsi a farmerért, tehát azt hagyjuk.

A kérdés nem a : Mentél volt?

:)

2011. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az volt, valóban, le is írták sokan miben mennék. De attól a kérdezőnek még lehet tanácsot adni...
2011. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
bocsi, mentek.
2011. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Mindenkitől bocsi!!!

:)

Szóval eseménytelent! :)

2011. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

menj az menyasszonyi ruhádba! :P

ez legalább olyan szép esemény mint egy esküvő.

2011. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyszer így, egyszer úgy.

Volt hogy ing+pulóver, volt hogy rövidújjú és nyakkendő, de nem öltöztem túl, elvégre ez nem erről szól. Persze szakadt, koszos ruhában sem, mert akkor azt a 0,1% esélyemet is elvesztettem volna a gyerekek nálam történő elhelyezésére, ami egy férfinak van.

2011. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, a kérdést úgy írtam ki, hogy más vajon ki miben ment, mert ez érdekelt, én már eldöntöttem, hogy megadom a módját. Ahogy a 30-as úr is írta, meg kell adni a tisztelet a helynek, bírónak, alkalomnak...

Mindenkinek igaza van, és köszönöm a válaszokat! :)

Aki utcai ruhában ment a válóperére, azon nagyon csodálkozom, bátor volt... :) Ha a férjemet valaki nem világosítja fel, ő is biztosan utcai ruciban jelenik majd meg... De talán észbe kap addig... De ez meg nem rám tartozik már... :))

2011. febr. 9. 15:43
 18/21 anonim ***** válasza:
Én bizony a munkahelyemről mentem a valóperemre, tisztán de nem túl öltözetten. Életemben nem volt rajtam kosztüm, eléggé furcsán éreztem volna magam. Igy is elég feszélyezetten érzi magát az ember, hát még ha kényelmetlenül érzi magát az öltözékében.
2011. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A kényelem biztos is, hogy fontos. Én abból indulok ki, hogy a főiskolai vizsgákhoz is felöltöztem normálisan, akkor egy ilyen alkalomra meg pláne. A kosztüm pontosan, hogy egy szolid viselet, nincs abban semmi kényelmetlen, már aki viselte valaha, rajtam sem volt már elég régóta... De nadrágban megyek, mert szoknyában én se tudnék megjelenni... :)
2011. febr. 9. 19:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Az első fordulón szoknya, egy blúz, és egy magas sarkú cipő volt rajtam. A másodikon nadrág, blúz, és magas sarkú cipő. Összességében elegáns volt mindkettőnk megjelenése, bár az esküvőnkön anno azért jobban kicsíptük magunkat.
2011. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!