Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen öltözetben mentél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen öltözetben mentél a válóperes tárgyalásra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 05:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Amilyen kedved van. Nem a ruha a fontos. Én anno farmer-póló.

Hisz nem akarsz már hódítani.(gondolom)

2011. febr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Ugyanúgy, ahogy pl. a munkahelyemre járok. Szabadidőruhában, vagy szakadt, koszos ruhában azért ne menj.
2011. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
70%

Sötétkék farmer, fehér blúz,


Bíróság elé illik elegánsan, visszafogott öltözékbe menni.

Nem kell felvenni az érettségiző göncöt, de egy világos felső, sötét alsóval nem árthat.

Szerintem az ügyvédek elvárják a tiszteletet, és ha lazán mész, azt gondolhatják, hogy flegma vagy. De ez csak magán vélemény.

2011. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy tárgyalásra illik elegánsan felöltözni..na nemkell kisestélyi,de egy fehér blúz sötét nadrág,vagy kosztüm nem árt
2011. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Tárgyaláson a sima utcau öltözet kelthet ellenérzést a hivatalos személyekben, elvégre nem a közértbe megy az ember.....én kosztümben mennék vagy ha az nincs akkor elegáns nadrág és blúz. (nem a nadrág színe a fontos, hanem hogy elegáns legyen.) Ennyivel meg illik tisztelni mind a bírát, mind a képviseletet ellátó személyt.
2011. febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kiöltőzi az a lényeg hogy normális ruha legyen rajtd.én se öltöztem ami épp kényelmes volt én személy szerint az idő járásnak megfelelően öltöztem semmi extra.a bíroság nem awal foglalkozik hogy ki hogy van fel őltőzve hanem a tárgyalás témájával azt hogy miért váltok és hogy miben egyeztetek meg.sok sikert és legyél túl rajta minnél előbb.
2011. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Hivatali öltözetben.

A divattanácsadó színvitaminja szerint hölgyeknek a rózsaszín a nyerő: Egy rózsaszín kosztümben vagy blúzban még a férj ügyvédje is megkérdőjelezhetetlennek tartja a szavahihetőségedet. :) Amúgy meg: hadd lássa az a gaaz, mit veszít!!

2011. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Én is úgy gondolom, hogy illik elegánsan megjelenni, kosztümre gondoltam. Hódítani?? :) Ki akarna a bíró előtt hódítani. :D Közös megegyezéssel válunk, ügyvédek nélkül. Mindenesetre szépen felöltözök, kulturáltan. Elég, ha férj majd szakadtul jelenik meg...

Sajnos már nem érdekli, hogy hogy nézek ki, már hónapok óta itt hagyott engem és másfél éves gyermekünket... Mindenesetre a szüléssel felszedett kilók peregnek le rólam, azon biztos megütközik majd, hogy hogy megváltoztam. Hehehe. :D

2011. febr. 9. 08:53
 9/21 anonim ***** válasza:

Illik elegánsan megjelenni. Illik megadni a tiszteletet a többieknek, a bírónak, az intézménynek, az alkalomnak, még ha szomorú esemény, akkor is. Ugyanúgy, ahogy nem mész el állásinterjúra farmerban, nem mész el temetésre fehér pólóban, nem mész esküvőre rövidnadrágban, nem mész színházba mackóban. Nekem is volt válóperem sajnos. Az ügyvédem fel is hívta a figyelmemet erre.

35 f

2011. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A kosztüm tökéletes egy ilyen helyre. Mondhatni, az való ide.A farmer-póló kombót valóban jobb ha hanyagolod....ez egy hivatalos esemény, nem kutyasétáltatás, vagy bevásárlás.
2011. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!