Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha nem jön el a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fickó:) kérdése:

Ha nem jön el a második tárgyalásra? FONTOS!

Figyelt kérdés
Szándékosan nem akar eljönni a második tárgyalásunkra! Egy éve külön élünk, és közös megegyezéssel adtuk be, de most ezzel akar szívatni, mert azt mondja így nem fogják kimondani a válást,(én felperes, ő alperes) nincs megtárgyalni valónk semmi, a gyerekek helye, pénzügyi dolgok mind elvannak intézve, akkor?
2011. ápr. 4. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül is elválasztanak benneteket,főleg,ha mindenben megegyeztek.
2011. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, felpontoztalak :)
2011. ápr. 4. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Én is így tudom.
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a 3.tárgyaláson mondják ki a válást.

tapasztalat

2011. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
csak a felperesnek kell megjelenni a tárgyalásokon, ha az alperes nem jelenik meg, az neki rossz.
2011. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ildegonda ***** válasza:
80%

Úgy tudom a közös megegyezésnél mindkét félnek jelen kell lennie, különben nincs közös megegyezés.:((

Ha nem így lesz, pontozzatok le, megéri, hiszen akkor kérdezőnek minden jó lesz!!!!

2011. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fölpontoztam mindenkit köszi, továbbá várom a válaszokat :)
2011. ápr. 4. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hogy te vagy a felperes, jó. Ez esetben mindenképpen megtartják a tárgyalást, csak magát hozza rosszabb helyzetbe, mert a bíróság látja hogy tojik rá, tehát a gyerekek nálad való elhelyezése még indokolt is lesz. De hogy elválasztanak-e az nem biztos, de valószínű, csak nem közös megegyezéssel, ami neked végülis majdnem mindegy ez esetben.
2011. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A házasság felbontása iránti beadványba bele kellett írni, hogy közös megegyezéssel kívánnak válni, és ezt mindketten az aláírásukkal igazolták akkor. Tehát, ha már egyszer az ilyen irányú kérelmet aláírta, tök mindegy, hogy ott van-e, vagy nincs. Különösen, hogy minden részletkérdésben (gyermekelhelyezés, vagyonmegosztás) is megegyeztek az első tárgyaláson. Nem lesz gond.
2011. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így van.


Ha beadtátok a válóperben a közös megegyezés minden papírját aláírva és az alperes simán nem jön el és nem is üzen semmit az neked csak jó.


Ha a bíró kérdezi mondd, hogy te úgy tudod nem akar változtatni semmin (legalábbis neked nem mondta).

2011. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!