Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ítélhetik-e az anyának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sammy2000 kérdése:

Ítélhetik-e az anyának a gyereket?

Figyelt kérdés

Apa mérlege biztos anyagi háttér, egzisztencia,feddhetetlen erkölcs.

Anya mérlege, öngyilkossági kísérlet, pszichiátriai beteg,állandó erős nyugtatók. Büntető ítéletei, megrovás 3db, Könnyű testi sértés ellenem gyerek előtt,3db Garázdaságért, 1 év próbára bocsátás. Folyamatban lévő ügyei,kis értékben rongálás, nagy értékben rongálás, kiskorú veszélyeztetése.


2011. febr. 6. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon simán...jogállamban nemigen
2011. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha három év feletti a gyerek, akkor az apuka egy jó ügyvéddel jó esélyekkel indul.

Mennyi idős a gyerek? Kicsiket ritkán vesznek el az anyától.

2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Pároméknál ez volt, mikor gyerek volt.
2011. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai betegségnél kérdéses, bár ha pl. gyógyszerrel kordában tartható depresszió, akkor lehet. Kiskorú veszélyeztetése pontosan mit jelent? Mert ha pl tartásdíj nem fizetés, akkor nem fog számítani. Sokmindent figyelembe kell ilyenkor venniük. Remélhetőleg egy pszichológus a gyereket is megvzsgálja és az alapján születik majd a gyereknek legjobb döntés.
2011. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Sajnos, igen, főleg, ha az ügyvéd és a bíró is NŐ... Manapság az apákat kizsigerelni, elhasználni, lakásból kidobni a "módi". Ámbár, bízzunk az új törvényekben, úgy tudom, a CSJT is változott. (családjogi törvény)
2011. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tényleg változott a CSJT?

Én még nem hallottam és nem találkoztam azóta a jogász barátnőmmel. Hol lehet megnézni, hogy miben módosult?

2011. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves sammy2000!

Nem elírtad véletlenül a dolgokat? Anyát, garázdaságért? Feddhetetlen Apát? Ilyen nincs is. Feddhetetlen apa mellett lehet öngyilkos egy nő. Én ismerek ilyen barom feddhetetlen apát. Igazi dúvad. Főleg az anyával szemben, aki valóban beteg. Csak azt nem vizsgálta senki, hogy a feddhetetlen apa hajszolta bele. Természetesen nem a te apukádról írok, hanem a szomszéd baromról.

2011. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kicsi 6 éves,és fejlesztésre szorul. Anya a papírok ellenére sem viszi, nekem meg nem adja.Igen garázdaságért,utcai verekedés miatt ítélték el.És tényleg semmi bűnöm nincs, mindig én kaptam a pofonokat,soha egy ujjal nem nyúltam hozzá. Egyébként a bíró férfi.Sajnos tehetetlenül kellett végig néznem ahogy a gyermekem 1 év alatt RETARDÁLT lett az ,,anyai nevelés,, hatására. NEM TUDOM MIT TEGYEK ÉS HOVÁ FORDULJAK!!!
2011. febr. 7. 18:04
 9/13 A kérdező kommentje:
Aki tud segítsen!
2011. febr. 7. 18:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha akadályozza a láthatást' akkor jelentsd fel ;)

a retardált meg mást jelent.....

2011. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!