Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lesz? A feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz? A feleségemet 11-ik éve lesz hogy elhagytam.

Figyelt kérdés
A válópert nem adta be azt mondta nem engedi hogy a mostani párom elvegyem és hiába adom én be nem fog megjelenni meg ilyenek.Már ott tartunk hogy látni nem akarom egy percre sem.De mint írtam már 10 éve elhagytam és azt szeretném hogy beadom én a válópert de lehet kérvényezni a bíróságot hogy úgy válasszanak el minket hogy ne kelljen együtt megjelenni?Mert hozza az egész pereputtyát meg az egész falut.Azóta se emésztette meg hogy elhagytam.
2011. febr. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, neked meg kell jelenned mindig. De ha ő nem jelenik meg, az senkit se érdekel, akkor is elválasztanak titeket. HA hozza a pereputtyát, hát hozza, ki nem .rja le??? Ülsz szépen türelmesen és a végén szabad leszel és elveszed az új csajt, hadd pukkadozzon az ex :-)

Ha hozza a pereputtyot, legalább előttük mondhatod a birónak, hogy látni se birod :-))

2011. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, akkor is el lehet válni, ha a másik fél nem jelenik meg. De a vagyonmegosztás miatt mégis meg kell, hogy jelenjen -ha van-. Szerintem add be, lesz ami lesz.

Vesztenivalód csak a feleséged van:)

2011. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Emlékeim, s tapasztalataim szerint... Ilyet nem kérhetsz. Alperesnek is meg kell jelennie. Jó hír, hogy attól, hogy ő nem akar válni, még elválasztanak, csak kínkeserves lesz Neked... A legjobbakat Neked - szükséged lesz rá!
2011. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem én lehet amit írtam besza.inak tűnök de hidd el megvan rá az okom ugyanis az élettársammal meg a 2 kicsi gyerekünkkel voltunk egy bevásárló központba amikor a bátyja meg annak 4 haverja körbe vett és gizdáskodott ha visszaszólok nekem jönnek egyszerre.Cigányok!!!!!!!A mai napig nem tudom hova tettem az eszem amikor elvettem a rohadt kurv@t!És nem csak őt vettem el hanem a családját is egy veszekedés sose zajlott le kettőnk között mert 5 perc mulva megjelent a bátyus az apuka anyuka ilyen testvér olyan testvér.Na ezt untam meg ezért hagytam el a mostani páromért és ebbe nem tud belenyugodni volt mikor életveszélyesen megfenyegettek hogy kínyirnak mindannyiónkat meg még azt is aki mellettünk áll!
2011. febr. 3. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se a biróságon fognak hömbölögni, hidd el. Ott fognak a legkevésbé... Vagy ha igen, ne sok jóra számitsanak a biróságtól :-)
2011. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bíróságon nem csinálnak cirkuszt, de utána csinálhatnak. Ha teheted, csináltass egy életbiztosítást, amiben a mostani párod a kedvezményezett, és ha van félretett pénzed, vagy amit szeretnél rájuk hagyni, akkor arra fizess be. Ahhoz akkor sem nyúlhat a feleséged, ha neked bajod esik, nem tudja elperelni vagy ilyesmi. Sőt, ha még a feleséged családja megtudja (amihez egyébként semmi közük), még védve is leszel kicsit, hiszen ha neked bajod esik, a mostani párod kap jogosan mindent, ami az életbiztosításból származik.
2011. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is jelentsd be hivatalosan a rendőrségen, hogy életveszélyesen megfenyegettek és tartasz a vovábbi retorzióktól. Így ha történne valami, automatikusan előveszik őket.

A válast add be, mert így te leszel a felperes és ha ő nem jelenik meg, akkor két tárgyalás után elválasztanak. Ha megjelenik és a bíróságon balhét csinál, akkor az neked jó, mert legalább mindenre van tanu és hivatalos személy is látja az egészet. Ha nem akar válni, akkor is elválasztanak titeket, de ha halogatod, akkor nagy bajba kerülhetsz, mert később minden vagyonod felére igényt fog formálni és neked nagyon nehéz lesz bizonyítani, hogy nem közös vagyon.

2011. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha te adod be a válópert te leszel a felperes.


A tárgyalás mindeképpen lezajlik, hogyha a felperes (azaz te) megjelensz rajta. Ha nem akkor nem tartják meg.


Az alperes ha nem jelenik meg az senkit sem érdekel, elválasztanak nélküle is, csak akkor őt nem hallgatja meg a bíróság.


Cigánnyal meg sose kezdj...

2011. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!