Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 34 éves nő vagyok, van egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves nő vagyok, van egy 18 hónapos kislányom, volt élettársam beadta a gyermekelhelyezési pert. Elhagytam, mert folyton veszekedett velem, semmi nem volt jó neki, meg is vert. Van egy új élettársam, kinek fogják ítélni a kislnyt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem itélik az anyának,ha drogos,alkoholista,bántja a picit,nincs hol laknia (nem saját ház kell,egy albi,vagy szülői ház tökéletes),vagy lemond róla


ritka hogy az apa kapja meg,főleg ilyen kicsit

2011. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
feleslegesen adta be hacsak nem mágnásmiska te meg nem vagy prosti,nem rakod az utcára agyereket nincs fedél a fejetek felett,nem tudsz mit adni neki nem iszol,drogozol napi rendszerességgel esetleg ezeket nem tudja bizonyítani akkor semmi esélye sincsen.Egy ekkorka gyereket nem vesznek csak úgy el az anyjától.Viszont ha tele van pénzel és nagyon állati jó ügyvédje van akkor lehet esélye.
2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég annyi h megvert téged, ezek után sztem nem kell több a bíróságnak sem, de még jobb lenne ha bizonyítani tudnád. Szerintem nem kell félned.
2011. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked mert pici a gyerek,nagyon-nagyon rossz körülmények kellenek ahhoz hogy a volt párod kapja meg.
2011. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!