Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik 20-on év után váltak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 20-on év után váltak el azok "jobbak", mint akik pár év múlva, mert kitartottak egymás mellett?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy akik 20 év után elválnak azoknak ugyanúgy megvoltak a problémáik pár év után is csak sokat nyeltek az évek alatt, elfojtották a problémákat.
2011. jan. 30. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem jobbak sőt rosszabbak. Az idő az fogy. Miért lenne jobb 50 évesen elválni, mint mondjuk 30 évesen? Csak azért együtt lenni valakivel mert így biztosabb az egzisztenciád vagy mert éppen nincs jobb, nem túl jó megoldás.
2011. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobbak. Van ahol 3 év alatt olyan szinten kicsúcsosodnak a problémák, hogy nem lehet tovább bírni, van ahol meg 20 év alatt telik be a pohár, mert annyit nyeltek egymásnak 20 év alatt és azért nem bírják tovább. egyik se jó. Én látom, hogy a szüleim 20 év után hol tartanak, és éppen ezért mert látom az ő példájukat én tuti, hogy nem nyelnék le mindent a férjemnek. Inkább elválnék 2 év után minthogy ide jussak.
2011. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jobbak,lehet bizonyos ideig meg volt közöttük az összhang,aztàn a gyerekek miatt is sokan együtt maradnak,ameddig birjàk.Sokkal nehezebb 20on év utàn a vàlàs,mint fiatalabb korban.Fiatalon több esély van mindenre.Viszont 50-en felül eléggé kilàtàstalan minden,fõleg az együtt alkotott évek alatt megszerzett lakàs stb.
2011. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én elváltam 2 év után, ciki, nem ciki, amikor már mindennap sírsz és a régi éned a szőnyeg alatt van, akkor minek.....anyámat és apámat én is végignéztem, ahogy elszívják egymástól az életet és látni sem volt kellemes....nekem ezt a fejemhez vágták és ezért kérdeztem
2011. jan. 30. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Legtöbbször nagyon is megvoltak a problémáik már pár év múlva is, nyeltek, tűrtek, próbálták áthidalni a gondokat, nem utolsósorban a gyerekek kedvéért is. 20 éven túl már a gyerekek is felnőttek, esetleg kirepültek, már végképp nem tudnak mit kezdeni egymással, aztán esetleg jön vmi, ami végképp beteszi a kaput.
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 18 év után válunk. Iszonyatosan csúnya válás. A problémák pedig megvoltak régen is, csak szaporodtak.
2011. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem feltétlenül rosszabbak. Könnyen lehet, hogy 15 évig problémamentesen éltek és utána jöttek a gondok. Kapuzárási pánik, hirtelen beállt anyagi változás, vagy bármi, ami ezt okozhatja, tényleg előfordulhat ilyen, de én úgy gondolom egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Mindenkinek az a rossz, amibe éppen van és minden a helyzet függvénye, nem feltétlenül az idő határozza meg.
2011. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ildegonda ***** válasza:
22 év után váltam el, 50 évesen, egyet sajnálok és a fejemet a falba...miért nem hamarabb? (most 56 és tök jól élek, csak nagyon fogytán az idő)
2011. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!