Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont, amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor azt mondtad, nem bírod már tovább a férjed mellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt utolsó csepp, valami emlékezetes dolog. Elég volt, és kész. Betelt a pohár.
2011. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
ezért le leszek pontozva, de fiú vagyok és nem celeb, így nem akarok férjet :)
2011. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én drága ex-em alkoholista lett, és amikor elkezdte a lakásban a bútorokat összetörni, akkor mondtam magamnak, hogy most akkor tipli!!!
2011. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én azt ajánlom,ha már ilyeneket kérdezel,akkor menekűlj ebből a házasságból,amíg nem késő.Mert hiába húzod-halasztod,ami egyszer elromlott az már sosem lesz olyan mint rég.Mindenki megérdemli a boldogságot és ha boldogtalannak érzed magad,akkor lépned kell.
2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon rossz most a kapcsolatunk. Úgy egy 2-3 éve. Mikor kitaláltuk, hogy összeházasodunk. Azóta semmit nem javult. Most már alig tudunk veszekedés nélkül beszélni egymással. Most viszont ő munkanélküli, bármi, amibe belevág, rosszul sül el. Ha most elhagynám, az jönne ki belőle, hogy ezért. De ez nem fog működni, tudjuk mindketten. Tudtuk már az elején, de bíztunk benne, hogy jobb lesz. De nem, csak rosszabb. Nem bírom már.
2011. jan. 17. 18:44
 6/6 anonim válasza:
Mindenkinek vannak hibái. De ha úgy érzed, ezek idegesítenek, és sokkal több ilyen tulajdonságot találsz, mint jót, és a kellemetlen percek többségben vannak, mint a szépek, akkor lépj! Ne foglalkozz másokkal, ez a te életed! Lehet, hogy ha halogatod, lekésel az igaziról!
2011. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!