Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnám ezt a szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt a szörnyű érzést leküzdeni?

Figyelt kérdés

Kisfiamat születése óta egyedül nevelem,most 2 éves.Rengeteget dolgozom,hogy mindent megadjak neki.A volt párom hetekig nem jelentkezik,de ahogy telefonál elkezd "diktálni"(mikor láthatom a gyereket,mikor játszhat a testvérével(előző kapcsolatából van egy kisfia).Én mindig próbálok alkalmazkodni,azért,hogy a gyermekemnek legyen édesapja,de közben úgy érzem,hogy mennyire hülye voltam,hogy engedtem,hogy a nevére vegye.

Mert azóta csak zsarol...,persze gyerektartást esze ágába sincs fizetni..,- mondván munkanélküli;azzal,hogy megtiltom a láthatást,mert vidéken vagyok a szüleimnél 2 hetet;amit persze csak akkor tud meg,ha én megmondom,mivel nem is érdeklődik.

Nem bírom már ezt a görcsös alkalmazkodást,megfelelést..,de muszáj,mert rettegek,hogy mi lesz,ha bírósághoz fordul,és az az itélet születik,hogy bármikor mehet hozzá a gyerek.

...,és ettől rettegek,mivel nincsenek meg a megfelelő körülmények,a lakása tele van vegyszerekkel,az erkély elkopott,és életveszélyes;egyszerűen nemtudom,hogy mit tegyek?


2011. jan. 23. 00:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát,elsem hiszitek,hogy mennyi erőt adtatok!!! Köszönöm!
2011. febr. 16. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!