Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szörnyű a helyzetem. Most MIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű a helyzetem. Most MIT CSINÁLJAK? :' (

Figyelt kérdés

15 lány vagyok és anyukám megcsalta apámat.Anyám leszar minket,apám nem,de nagyon durván fenyegetik egymást.....

mikor válnak már el végre?????????????????

kérlek segítsetek!!

nagyon nagyon befolyásolja ez az életemet,tönkre van már téve így is a gyerekkorom....


:'(


Bea.


2010. ápr. 8. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajj :( Apukád tudja, hogy anyukád megcsalja? Beadták már a válási papírokat és folyik a válóper? Gyermekelhelyezés volt már?
2010. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ige tudja
2010. ápr. 8. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
tudom hülyeség,de próbálj meg nem odafigyelni rájuk,mert ez eléggé árthat majd neked a későbbi életedben.(persze ez nem biztos,hisz mindenki más)menj el vhova,hallgass ilyenkor zenét stb...ja és ne akarj beleszólni mert nem szabad.
2010. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a kiabalasuk mindent elnyom.

es mar nagyon rossz kedvem van

megis hova menjek else engednek mindenert minket hibaztat anyam

2010. ápr. 8. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
fülldugót be ,jó kis zene,és chat-elj a barátaiddal.én is ezt tettem.
2010. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg költözés valamelyik nagyszülőhöz?
2010. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF:hát én veszekedéskor bezártam magam a wc-be,meg elmentem sétálni fülhalgatókkal afülembe,és halgattam a kedvenc számaimat..mivel azzal foglalkoztak h mit vágjanak egymás fejéhez észre se veték h a szemük előtt lépek le xD


Állj apud mellé,fontos lesz most neki..

a válóperes papír után békítő tárgyalás,utánna még egy tárgyalás meg gyerekelhelyezési,meg vagyonmegosztási és kész vége..nállunk ígyvolt 2 éve és még most is tart..


14L

2010. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ordítsd le anyádat egy veszekedés alkalmával, hogy ő szúrt el mindent, az helyre rakja. Bocs, gyűlölöm azokat akik megcsalnak valakit. Állj apukád mellé, ha segíteni akar és próbálj apukád mellé kerülni gyerek elhelyezéskor. Menj el otthonról, legyél barátnőkkel, vagy nagyszülőknél aludj.
2010. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia Bea!

Hát nem irigyellek téged. Én pont ezért váltam el, hogy ilyet ne éljenek át a gyerekeim. Így most elvált apaként szívok...

Nem tudom milyen a kapcsolatod a nagyszülőkkel, de esetleg ott meghúzhatnád magad egy időre, amíg az ősök elviasokdnak egymással. Aztán a válásnál - ahogy gondolom úgyis az lesz a vége - Te már dönthetsz, kihez mennél. Csak arra figyelj a döntésnél, hogy neked legyen jó, ne hagyd érzelmileg zsarolni magad egyik fél által sem.

Másik lehetőség, leülsz velük beszélni, mint felnőtekkel. Elmondod, hogy ez így neked nagyon rossz, látni, hallani amit csinálnak, mélységesen elítéled ezen tetteiket (nem őket, csak a tetteiket), különösen anyád tettét és kérded, hogy úgy oldják meg, ahogy ez (nem nekik!!!), hanem a gyerekeiknek a legjobb!!! Ez nagyon fontos szerintem!

És nagyon fontos!!! Ne vegyél példát róluk, már ami az házaséletet illeti...

Üdv.:


KoBa

2010. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm KOBa!!
2010. ápr. 12. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!