Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Annyira kilátás...

Mit csináljak? Annyira kilátástalan a helyzetem.

Figyelt kérdés
Kb másfél éve kezdődtek a problémáim, azóta folyamatosan depressziós vagyok. Mindig tettetem a vidám embert, miközben sosem vagyok boldog. Tegnap történt valami dolog az életembe, amitől nagyon kiborultam. Folyamatosan öngyilkosságon töröm az agyam.. Nem akarok már tovább élni! Mit csináljak?:\\\'(
2009. máj. 16. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég felületesen írtál a problémádról, így nehéz tanácsot adni. Az sem biztos, hogy depressziós vagy, hacsak nem szakember állapította ezt meg rólad. A gyakori rosszkedv, a boldogtalanság-érzet még nem depresszió.

Van valaki a környezetedben, akivel el tudsz beszélgetni, aki meghallgat Téged? Ez nagyon sokat segíthet, ki kell beszélned magadból a "rosszat".

A vidámságot pedig nem kell "tettetni", egyrészt magadat is becsapod vele, másrészt, nincs olyan ember, akinek mindig jó kedve lenne, vagy ne lenne olyan hosszabb periódus az életében, amikor nem jól alakulnak a dolgai.

Nyilván nem az öngyilkosság a megoldás a dolgaidra, de ezt remélem, Te is tudod.

Milyen jellegű a problémád? Anyagi, érzelmi, egészséggel kapcsolatos? Biztos vagyok benne, hogy bármelyikre találsz megoldást, csak ne hagyd el magad!

Ha ki akarod önteni a szíved valakinek, nekem nyugodtan írhatsz privát levelet.

2009. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondhatom el senkinek..."


Írd le, mi a baj! Lehet, h már ettől is megkönnyebbülsz. Nem kell olyan utalásokat tenned, amiből esetleg felismerhető volnál, azokat hagyd el!

2009. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal is beszélhetsz. A pszichológus lelki oldalról próbál megoldást találni, tehát nem azzal kezdi, hogy mindjárt gyógyszer...
2009. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Érzelmi problémák..

Miután megszületett a húgom, én totál el lettem hanyagolva.. Most is mindenért én vagyok itthon a hibás, ő meg a miss tökéletes.

A másik a párkapcsolati gondok... Nagyon kevés az önbecsülésem, ezáltal féltékeny vagyok. Képtelen vagyok normális kapcsolatot kialakítani :'(

2009. máj. 16. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! velem nyugodtan beszélgethetsz msn-en :) tudom milyen jó ha valakinek kiöntheted a szíved,én jártam pszichológushoz,és még most se tökéletes minden. úgyhogy ha szeretnél akkor írj rám privit :)
2009. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességet :)
2009. máj. 16. 17:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudok neked privit irni :(
2009. máj. 16. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! utsó vagyok. nemértem miért nem tudsz :S hogy oldjuk meg?
2009. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nylonx ***** válasza:

Ez depresszió.Ugyanezek a szavak hangzottak a számból mikor valahogy szándékom ellenére a pszihiáterhez kerültem tavaly.

Május óta amikor a kérdést kiírtad mi történt veled?

Nagyon érdekelne.

2010. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!